tatuaż

Wszystko co mieści się pod pojęciem dermatologii, a szczególnie pielęgnacji skóry i doboru kosmetyków

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
czarnuch_86
Początkujący ✽✽
Posty: 61
Rejestracja: 09 gru 2007, 17:13
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

tatuaż

Post autor: czarnuch_86 » 13 wrz 2012, 18:46

Chcę zrobić sobie tatuaż , czy przy CD są jakieś przeciwwskazania ?
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2012, 09:56 przez czarnuch_86, łącznie zmieniany 1 raz.
DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ !!!!!!


Salofalk, Bioprazol , witaminki i jestem po resekcja kawałka jelita cienkiego ,

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
Posty: 889
Rejestracja: 09 gru 2006, 19:43
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: tatuaż

Post autor: misiek1 » 13 wrz 2012, 20:14

Tylko nie rób go u "stacha" za 50 złotych własnoręcznie robioną maszynką z silniczkiem od wiatraczka stołowego.

Przede wszystkim wszelkie możliwe środki ostrożności, wszystko jednorazowe lub profesjonalnie wysterylizowane, zakażania podczas robienia tatuaży są bardzo częste.

Najlepiej jak zapytasz się swojego prowadzącego lekarza czy nie ma żadnych przeciwskazań, on zna twoje dolegliwości i historie choroby oraz zażywane lekarstwa.

Nikt na forum Ci nie powie czy możesz robić czy nie możesz, to indywidualna sprawa, najlepiej profesjonalne studia ( chociaż i tam się zdarzają zakażenia) ale to kosztuje.
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
Posty: 1034
Rejestracja: 30 sty 2011, 13:01
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: wrocław

Re: tatuaż

Post autor: nataliak71 » 13 wrz 2012, 21:01

Corleone pisze: Według mnie nie powinno być przeciwwskazań jeśli nie bierzesz imunosupresji.
też planuje ale nie rozeznawałam się jeszcze tak dogłębnie ale mówisz Corleone, że nie można przy immunosupresji? :cry:
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:


Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: tatuaż

Post autor: Natalka » 13 wrz 2012, 21:58

a ja proponuję poczytać to, co już zostało napisane, zamiast powielać tematy viewtopic.php?t=5109&highlight=tatua%BF
czy na prawdę aż tak trudno obsługuje się wyszukiwarkę? :???:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: tatuaż

Post autor: Gottii » 14 wrz 2012, 09:12

słuchajta człowieki ja słyszałem że niema przeciwskazań i można się tatuować :) zarówno w terapii jak i bez niej.
Podstawowe pytanie to jaki gdzie i czy jestem pewny pewna, bo tego podobno nie da się zmyć ino z coverować:)
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosmetyka, Pielęgnacja Skóry i Dermatologia”