Naskórek moszny

Wszystko co mieści się pod pojęciem dermatologii, a szczególnie pielęgnacji skóry i doboru kosmetyków

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
PawełN
Debiutant ✽
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2011, 20:28
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lubartów

Naskórek moszny

Post autor: PawełN » 21 lip 2011, 21:40

Witajcie!!! Mam problem otóż na mosznie gdzie znajdują się jądra miałem brązową skórkę, ale niestety zniszczyłem przez ciągłe mycie miejsc intymnych rękawicami od peelingu no i mydłami antybakteryjnymi strasznie mi to wyżarło, co potem pojawiły się ranki na mosznie, co prawda zagoiły się ale nie przywróciło normalnej skórki tylko została czerwona skóra a przegroda jest nadal koloru brązowego jakoś tak dziwnie wygląda i chciałbym przywrócić jej naturalny wygląd jaki była... Posmarowałem jądra Toremntiolem bardzo grubą ilością maści, gdy potem szedłem na dwór to jądra zaczęły strasznie obwisać i w jądrach raz w pierwszej raz w drugiej zaczęło mnie boleć potem w pachwinach zaczęło boleć a potem powyżej narządów płciowych gdzie znajdują się tam nerki (?) i potem jak przyszedłem podmyłem się bardzo duża ilością mydła antybakteryjnego i wypłukałem dokładnie... Proszę powiedzieć czy coś się stałą poważnego i niebezpiecznego, czy będę miał problemy z płodnością i czy coś mogło się przez ten Tormentiol wdać do moich plemników czy coś produkcji może zagrażać, bardzo się boję że nawet ten Tormentiol wsiąkł do jąder i tam już zostało i siedzi... Bardzo proszę o pomoc!!!!!!!!

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Naskórek moszny

Post autor: deth » 21 lip 2011, 22:34

Ty masz jakiś monopol na odwalanie głupot :D, aż boję sie zapytać, jak leczysz ból gardła, albo zęba - pewnie sam sobie wyrywasz :D
jak tak dalej będziesz przy sobie majstrował - to naprawde bedziesz bezpłodny - zostaw to całe majsterkowanie i rób to co inni chłopcy :mrgreen:

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 28 lip 2010, 22:32
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Naskórek moszny

Post autor: TigeR » 21 lip 2011, 22:48

Mam dla Ciebie zle wiesci. Prawdopodobnie nie bedziesz miec juz dzieci. Druga sprawa, nie baw sie dalej ta mascia, bo Ci jadra odpadna, a przypuszczam ze zadna kobieta nie wezmie... faceta bez jaj :mrgreen:
"Life without change might be called anything except life, it's nothing more than experience"

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

"The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow."

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Posty: 1499
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:34
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Newbury
Kontakt:

Re: Naskórek moszny

Post autor: Lemoni » 21 lip 2011, 23:51

przepraszam, ja niewtajemniczona, ale po co peeling moszny? i to rękawicą? :shock:
przecież to delikatne miejsce i raczej nie narażone na cellulit^^

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: Naskórek moszny

Post autor: deth » 21 lip 2011, 23:53

bo skóra miała w tym miejscu niepożądany kolor :|

Awatar użytkownika
simon
Początkujący ✽✽
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2011, 16:51
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Naskórek moszny

Post autor: simon » 22 lip 2011, 00:14

nooo ładnie... kuracja tormentiolowo-zdzierająco-antybakteryjna na zły odcień kawałka moszny

wzruszyłeś mnie
"I am the master of my fate,
I am the captain of my soul." - William Ernest Henley

Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 850
Rejestracja: 29 sty 2010, 16:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: tomaszów lubelski
Kontakt:

Re: Naskórek moszny

Post autor: anusia » 22 lip 2011, 08:02

Ale jaja :o dla mnie to te opowieści to totalna ściema ,coś w rodzaju naszej ostatniej Lukrecji itp .
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

Awatar użytkownika
PawełN
Debiutant ✽
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2011, 20:28
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lubartów

Re: Naskórek moszny

Post autor: PawełN » 22 lip 2011, 08:20

To nie chodzi o to po prostu, swędziało mnie to, nie jest to żadna grzybica, ale po prostu zaczęło mnie to swędzieć, tj. np. kogoś ugryzł komar i by drapał się w jednym miejscu bo go swędzi, no nie wiem posmarowałem, bolały mnie jądra, w pachwinach no i na nerki, nie no ale na poważnie bo to dla mnie nie jest śmieszne czy coś mogło się poważnego stać, bo z takimi rzeczami to nie ma żartów chcę odbudować taką jaką miałem, to nie jest głupota zrobiona ot tak po prostu, teraz żałuję.. Proszę pomóżcie i bez żadnych głupot

Awatar użytkownika
dariah4
Aktywny ✽✽✽
Posty: 634
Rejestracja: 27 gru 2010, 10:38
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Naskórek moszny

Post autor: dariah4 » 22 lip 2011, 09:29

Nie rozumiem jak można robić takie głupoty. Brak mi słów po prostu. :o
Leki: Asamax 500 4x2

" [...] twoje blizny są twoją siłą."
Paul Coelho

Awatar użytkownika
PawełN
Debiutant ✽
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2011, 20:28
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lubartów

Re: Naskórek moszny

Post autor: PawełN » 22 lip 2011, 09:31

Żałuje bardzo, ale proszę wybaczcie Mi i pomóżcie Mi bardzo................................... :cry:

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: Naskórek moszny

Post autor: Gottii » 22 lip 2011, 09:33

PawełN przykro mi ale Tiger ma racje prawdopodobnie już jesteś niepłodny, może być gorzej uważaj kiedy odpadną ci jądra a skóra stanie się czarna pewne na bank. A tak teraz bardzo poważnie chłopie ic pograj w piłkę z kumplami, umów się na randkę jakom,s tylko nie szoruj się szczotka druciana przed tym, zrób coś fajnego podłub w nosie tylko nie szczotka drucianą przymocowana do wiertarki, zrób coś innego oprócz codziennego głupiego experymentowania i okaleczania się. Diagnoza mili Państwo zespół Munchhausena.
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

Awatar użytkownika
dariah4
Aktywny ✽✽✽
Posty: 634
Rejestracja: 27 gru 2010, 10:38
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Naskórek moszny

Post autor: dariah4 » 22 lip 2011, 09:39

Gottii pisze:A tak teraz bardzo poważnie chłopie ic pograj w piłkę z kumplami, umów się na randkę jakom,s tylko nie szoruj się szczotka druciana przed tym, zrób coś fajnego podłub w nosie tylko nie szczotka drucianą przymocowana do wiertarki, zrób coś innego oprócz codziennego głupiego experymentowania i okaleczania się. Diagnoza mili Państwo zespół Munchhausena.
haha dobre i diagnoza jak dla mnie trafiona :brawo:
Leki: Asamax 500 4x2

" [...] twoje blizny są twoją siłą."
Paul Coelho

Awatar użytkownika
PawełN
Debiutant ✽
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2011, 20:28
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lubartów

Re: Naskórek moszny

Post autor: PawełN » 22 lip 2011, 09:47

nie no teraz do jest kpienie, ale jak mogę być bezpłodny już??

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: Naskórek moszny

Post autor: Gottii » 22 lip 2011, 09:53

no jak no normalnie:
Wskazania: TORMENTIOL stosuje się w leczeniu trudno gojących się ran, zmian ropnych na skórze, owrzodzeń żylakowatych podudzi, zmian zapalnych skóry.

Działanie: TORMENTIOL to preparat o skojarzonym działaniu: ściągającym, bakteriostatycznym i przeciwzapalnym. Działa wysuszająco na skórę, przyspiesza ziarninowanie i gojenie się ran.

Dawkowanie: O ile lekarz nie zaleci inaczej, należy miejsca zmienione chorobowo pokrywać cienką warstwą maści kilka razy dziennie aż do ustąpienia objawów.

piszą działa ściągająco i wysuszająco normalnie ściągnol wszystkie plenmiki w jedno miejsce a później je wysuszył i to tak że koniec, jeny żeby nie przeniknął ci z krwiobiegiem do mózgu bo będzie kiszka straszna. Chyba masz wielki problem kolego.
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

Awatar użytkownika
PawełN
Debiutant ✽
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2011, 20:28
Choroba: IBS
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lubartów

Re: Naskórek moszny

Post autor: PawełN » 22 lip 2011, 10:09

Ja to nasmarowałem bardzo grubą warstwę, czułem się potem pijany i takie mgnienie w oczach miałem jak by miał zaćmę, no ale co może się stać???

Zablokowany

Wróć do „Kosmetyka, Pielęgnacja Skóry i Dermatologia”