krostki

Wszystko co mieści się pod pojęciem dermatologii, a szczególnie pielęgnacji skóry i doboru kosmetyków

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: krostki

Post autor: Natalka » 11 maja 2011, 17:54

Gottii, kanałami nie musisz chodzić :wink: ale trzeba chronić skórę przynajmniej przed nadmierną ilością promieniowania, na ulotce od Imuranu jest na ten temat informacja, są też badania dowodzące zwiększone ryzyko nowotworów skóry w takim przypadku, z resztą bez takich leków smażenie się też może być szkodliwe. Możesz jeszcze poczytać tu
viewtopic.php?t=1467&postdays=0&postord ... &start=135
viewtopic.php?t=3790&postdays=0&postord ... m&start=75
(na tych stronach wątków) :]
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Paja
Debiutant ✽
Posty: 28
Rejestracja: 07 kwie 2010, 14:45
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: krostki

Post autor: Paja » 11 maja 2011, 21:34

Hmmm, ja w czerwcu zeszłego roku spaliłam sobie plecy będąc na imuranie... Do teraz mam je czekoladowe w tym miejscu :wink: pani doktor powiedziała, że wykazałam się głupotą, ale teraz już za późno na martwienie się.

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: krostki

Post autor: Gottii » 11 maja 2011, 23:52

dla mnie to problem bo po 1 - mam dom z ogrodem koszenie trawy i inne prace przydomowe równa się z wystawieniem na słonko po 2 mieszkam nad morzem i je uwielbiam chyba złapie sobie doła normalnie.
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: krostki

Post autor: Natalka » 12 maja 2011, 11:58

Gottii, zawsze możesz użyć filtrów (balsamy, kremy, emulsje do opalania),
ja też lubię słoneczko, wszystko jest dla ludzi tylko z rozsądkiem i umiarem :wink:

zły mod co sam robi OT :glupek:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: krostki

Post autor: Gottii » 12 maja 2011, 13:47

Ciężko jest być w filtrze jak pracujesz do tego dochodzi pot kurz i inne takie kurde załamka muszę ten imuran na coś innego zamienić chyba albo wystąpię o 1 grupę inwalidzką bo ja do niczego się powoli już nie nadaje :( na słonko nie za bardzo, dietka jak niemowlak, alkoholu tyle co kot napłakał, sporty uważnie i rozważnie, mały wysiłek fizyczny .. nic tylko leżeć na kanapie i pachnieć przez cały dzień :) heheh
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

Zablokowany

Wróć do „Kosmetyka, Pielęgnacja Skóry i Dermatologia”