"Nowości" NFZ...

Artykuły o różnych chorobach - w tym autoimmunologicznych - pomagające w zrozumieniu NZJ

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: "Nowości" NFZ...

Post autor: deth » 03 lip 2013, 17:16

wczoraj włąsnie o tym czytałem i sie zastanawiam, po co wiedziec: "Na portalu można sprawdzić gdzie się leczyliśmy i ile za to zapłacił NFZ, gdzie i kiedy wykupiliśmy refundowaną receptę i ile Fundusz dopłacił do leku" po to zeby wiedziec jaki jestem drogi "w utrzmaniu" ? vzy po to, jak to NFZ o mnie dba :| wystarczy ze miałem wyrzuty sumienia, ze mi biologia nie pomogła, a komus innemu mogłaby pomóc :suchy"

robert89
Początkujący ✽✽
Posty: 83
Rejestracja: 27 maja 2013, 13:25
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: "Nowości" NFZ...

Post autor: robert89 » 03 lip 2013, 18:58

Sprawdzenie terminów badań, liczby czekających w kolejce, listy zrealizowanych recept - szybko i bez gadania.
Cały tekst: http://gorzow.gazeta.pl/gorzow/1,35211, ... z2Y0DU65o7
Nie tak pesymistycznie :roll: Akurat sprawdzanie gdzie są mniejsze kolejki się przyda.
wzrost/waga: 173cm/63kg leki (aktualnie): Pentasa 3g., Sanprobi IBS 1x1, Humira.
Obecnie po Hemikolektomii prawostronnej (07.05.2013r.)

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: "Nowości" NFZ...

Post autor: deth » 03 lip 2013, 19:19

drogaTubisiu, od dziś mów mi drogi dethu :E

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: "Nowości" NFZ...

Post autor: loczek » 03 lip 2013, 19:42

mam tam konto, zakładali mi w pracy, raz tam zajrzałem, sprawdziłem gdzie się leczyłem i kiedy, i zapomniałem loginu i hasla i już tam nie wchodzę :E

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Posty: 1053
Rejestracja: 16 lut 2008, 18:49
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: "Nowości" NFZ...

Post autor: kasia38 » 03 lip 2013, 20:05

WrednaTubisia pisze:deth, chyba właśnie po to, by wiedzieć, "jacy to my drodzy jesteśmy" :/
jak miałam kiedyś biologię przez 5 lat, panie pielęgniarki mówiły mi, że za tą kasę to by willę pod Warszawą wybudował.. żal im było, że tak dużo dostaję w żyłę czy co?
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nie tylko o NZJ”