Ankieta "Zachowania i świadomość pacjentów z nieswoistym zapaleniem jelit w zakresie stosowania suplementów diety..."

Tutaj prosimy o pomoc i pomagamy:
w wypełnianiu ankiet, petycji;
w pracach magisterskich, naukowych (nie zapominamy o pełnym tytule i nazwisku promotora)
oraz w tworzeniu poradników itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
HKlonowska
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:32
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: małopolskie

Ankieta "Zachowania i świadomość pacjentów z nieswoistym zapaleniem jelit w zakresie stosowania suplementów diety..."

Post autor: HKlonowska » 09 lut 2021, 13:43

Dzień dobry wszystkim! :wink:

Nazywam się Hanna Kłonowska i jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Obecnie piszę pracę magisterską poświęconą stosowaniu suplementów diety przez pacjentów z NZJ pt. "Zachowania i świadomość pacjentów z nieswoistym zapaleniem jelit w zakresie stosowania suplementów diety w porównaniu do osób zdrowych"

Będzie to dla mnie ogromnie pomocne, jeśli zechcą Państwo poświęcić ok. 3,5 minuty (postanowiłam to zmierzyć przed udostępnieniem :smile: ) na wypełnienie ankiety, która umożliwi mi dalsze przygotowywanie pracy.

Czy są jakieś warunki wykluczające możliwość wzięcia udziału w badaniu?
Tak, te warunki to:
- wiek poniżej 18 lat
- okres ciąży/laktacji

Wszystkie pozostałe osoby mogą wziąć udział w badaniu, bez względu na obecną fazę choroby czy sposób leczenia :)

Pod poniższym linkiem znajduje się anonimowa ankieta:
https://forms.gle/Mm1ZC6KDoxCCLRck8

Dziękuję pięknie za każdą pomoc i życzę dużo zdrowia!

omega
Debiutant ✽
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwie 2018, 19:44
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie

Re: Ankieta "Zachowania i świadomość pacjentów z nieswoistym zapaleniem jelit w zakresie stosowania suplementów diety...

Post autor: omega » 09 lut 2021, 14:01

Proszę bardzo , ankieta wysłana :smile:
Powodzenia na obronie !

Awatar użytkownika
Orzelek
Doświadczony ❃
Posty: 1246
Rejestracja: 30 kwie 2012, 15:22
Choroba: CD
województwo: śląskie
miasto: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Ankieta "Zachowania i świadomość pacjentów z nieswoistym zapaleniem jelit w zakresie stosowania suplementów diety...

Post autor: Orzelek » 10 lut 2021, 00:00

Poszło i ode mnie :roll:
25.11.2011 - ileostomia
01.12.2011 - kolostomia
21.11.2012 - usunięcie ileostomii

Bez leków !!

:tak: Remisja :tak:

1 % z PITa wspomaga Jelita

Pozdrawiam :roll: :flowers: :przytul: :*

HKlonowska
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:32
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: małopolskie

Re: Ankieta "Zachowania i świadomość pacjentów z nieswoistym zapaleniem jelit w zakresie stosowania suplementów diety...

Post autor: HKlonowska » 18 lut 2021, 17:56

Bardzo dziękuję za odpowiedzi :smile:
Jeszcze trochę mi ich brakuje, więc jeśli ktoś z pozostałych Państwa chciałby poświęcić chwilę na wypełnienie ankiety - będę bardzo wdzięczna! :help: :wink:

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Ankieta "Zachowania i świadomość pacjentów z nieswoistym zapaleniem jelit w zakresie stosowania suplementów diety...

Post autor: Noelia » 04 mar 2021, 13:53

Bardzo przyjemna ankieta, mąż już wypełnił, podbijam temat i zachęcam, skoro jeszcze brakuje badanych :roll:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Petycje, ankiety, prace naukowe”