wyjazd do Warszawy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
aga 78
Debiutant ✽
Posty: 43
Rejestracja: 26 sie 2007, 09:37
Choroba: CU u rodzica
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

wyjazd do Warszawy

Post autor: aga 78 » 03 gru 2008, 20:13

20,01,2009 mamy stawić się w Warszawie napiszcie mi jak tam jest. Jakieś praktyczne rady?? Co zabrać czy jest tam kuchnia, lodówka takie tam
AGA

Misia

Re: wyjazd do Warszawy

Post autor: Misia » 03 gru 2008, 20:14

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

aga 78
Debiutant ✽
Posty: 43
Rejestracja: 26 sie 2007, 09:37
Choroba: CU u rodzica
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: wyjazd do Warszawy

Post autor: aga 78 » 03 gru 2008, 22:09

tak sorry za roztargnienie jedziemy do CZD
AGA

Awatar użytkownika
servesa
Debiutant ✽
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2008, 14:57
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: wyjazd do Warszawy

Post autor: servesa » 04 gru 2008, 00:33

My byliśmy z synkiem w CZD. Pytaj co dokładnie chciałabyś wiedzieć. Na pewno będziecie na oddziale gastroenterolgicznym. Tak więc: jeden rodzic moze przebywać 24 godziny na dobę z dzieckiem. Trzba miec własny sprzet do spania (karimatę albo leżak i śpiwór), jest łazienka dla rodziców z prysznicem. Na salach jest ciasno - po troje, czworo dzieci + rodzice. Pielęgniarki dośc ludzkie. Jest tam taka świetlica ze stolikami, w której podawane sa posiłki. Obok znajduje się mini-kuchnia, w której jest lodówka (baaaardzo zapchana) i czajnik elektryczny. Posiadają świetlicę fajnie urządzona z zabawkami, w której dzieci spędzają wolny czas. Po przyjezdzie nalezy zglosic diete dziecka lekarzowi prowadzacemu (np. bezglutenowa itp.), bo wyzywienie oczywiście zapewniaja. Wiem, ze gdzies na dole jest bar dla rodziców, ale nie korzystalam. Na terenie szpitala w przejsciu podziemnym znajduja sie sklepy i apteka. To tyle od strony praktycznej. jesli Cie cos jeszcze nteresuje - pytaj. Z badań mieliśmy: kolonoskopie, gastroskopie, pasaż jelita, usg i badania krwi.
Wiem co czujesz, bo sama czulam sie troche niepewnie szykując się do wyjazdu. Nam tam nie pomogli, ale skoro Wy juz macie diagnozę więc pewnie przyjża sie uwazniej. pzdr

[ Dodano: 07-12-2008 ]
dodam, że w tej mini kuchni na oddziale jeste tez mikrofala :wink: - dla mnie to był ważne, pozdrawiam
Karolek 18 miesięcy, powracające biegunki, skrajny brak apetytu. W lutym 2008 gastroskopią stwierdzono nadżerki na dwunastnicy (przeleczone polprazolem), obecnie dołączyły nudności i wymioty. Kolonoskopia wykazała grudki chłonne na całej długości jelita grubego.
Bierzemy COLITAN 1 x 1 czopek; Kreon 10000 3x1/3

wiader

Re: wyjazd do Warszawy

Post autor: wiader » 30 gru 2008, 16:55

Ja wlasnie wrocilem z oddzialu gastroenterologii w CZD. Bylo okej. W pokojach byla trojka osob, jedna lazienka na 2 sale + lazienka dla rodzicow. Duza stolowka z telewizja, obok swietlica i kuchnia dla rodzicow (lodowka, mikrofala, czajnik).
Poza oddzialem znajduje sie stolowka dla rodzicow i restauracja w hotelu Patron (nie trzeba wychodzic z budynku, by do niej dojsc). Jest tez wiele sklepikow, w ktorych mozna kupic produkty wszelakie. :-)

Ja osobiscie mialem kolonoskopie z pobraniem wycinkow i gastroskopie w znieczuleniu ogolnym, pare pobran krwi oraz usg. Na wynkiki jeszcze czekam.

Pozdrawiam. ;-)

domino
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2008, 10:18
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: marki

Re: wyjazd do Warszawy

Post autor: domino » 05 sty 2009, 16:11

od listopada rodzic moze zostac z dzieckiem tylko za zgoda profesora.niestety alr dużo rodziców nieprzestrzegało zasad jakie panuja na odziale.jak czegos bedzie ci brakowało to zgłos sie do dietetyczki p.lili ona jest jak anioł,wiem co muwie....jestem tam stała bywalczyniom razem z dziecmi.pielegniarki ok.trzeba pamietac o tym by dochodzic swego,musza ci dac wyczerpujaca odpowiedz.nigdy niemiałam z tym problemu ale czesto słyszałam,.jest hotel dla rodzica.a jak dostanie sie zgode to mozna spac ale tylko na lezaku.
dominika

Zablokowany

Wróć do „Inne”