Do jakiego isc lekarza ?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3958
Rejestracja: 18 gru 2005, 17:53
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

Re: Do jakiego isc lekarza ?

Post autor: ranka » 15 paź 2008, 23:08

to nie bedzie weneryczna Torvik. tylko wszczepienna.

weneryczna to tylko albo plciowo albo jakies brudne reczniki czy muszle klozetowe
Obrazek

Arnika
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 29 sie 2008, 11:06
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: Do jakiego isc lekarza ?

Post autor: Arnika » 16 paź 2008, 00:39

Moi drodzy :)

czytam ten wątek i czytam i sama nie wiem co mam myśleć...
Być może, jako JUNIOR (przepraszam- nawet - 'początkujący'), który nie napisał do tej pory 'trzycyfrowej liczby' postów wydam się być mało wiarygodna, ale.... bez lęku.... ja tak bardziej w sferze mentalnej.

Zawsze wielu ludzi powtarzało mi, żeby nie traktować wszystkich swoją miarą........ To święte słowa.
Ja 15 lat miałam stosunkowo dawno temu a mój umysł w tamtym czasie był ukształtowany tak jak był (ocenę pozostawię samej sobie bo nie znacie mnie ani nie znaliście). Zapewne każdy z Was - mnogopostowców - wypowiadających się w tym wątku sądzi, że w wieku 15 lat posiadł 'wszelką wiedzę tajemno-niezbędną'. Być może, nie mnie to oceniać. Ale w tym miejscu pragnę wrócić do sedna mojej wypowiedzi - nie mierzcie wszystkich swoją miarą. Ja, niestety, w wieku 15 lat rozróżniałam większość możliwych lekarzy i szczerze po części zazdroszczę, jeśli ktoś tego w tym wieku nie wie. Kontakt z Mamą miałam wspaniały i to też w dużej mierze jej zasługa, że byłam otwarta na świat i chłonęłam go, z tymi przykrymi aspektami włącznie, bo to wiele mnie nauczyło. Ale nie każdy tak ma!!! I nie bronię absolutnie w tej chwili postawy typu 'wszystko zrobią za mnie, po co mam się wysilać', bo mnie osobiście taka postawa doprowadza do..... Ale trzeba mieć świadomość tego, że nie u wszystkich taka postawa wynika z lenistwa bądź 'tumiwisizmu', tylko niektórzy po prostu tak mają, że inaczej nie potrafią, bo tacy są, bo.... (i tu wiele przypadków).

Tetlejka > samodzielność jest też ok :) może przynieść wiele satysfakcji i przydaje się baardzo!! Weź sprawy w swoje ręce, umiesz liczyć? to licz na siebie! forum jest wspaniałe, ale w wielu kwestiach trzeba samemu się sobą zająć. Powodzenia i pozdrawiam :)

Cała Reszta Kochana > zawdzięczam Wam moi drodzy wiele otuchy i spokojniejszych nocy, wiele z Waszych postów pisanych w innych wątkach pomogło mi w kiepskich chwilach i za to Was uwielbiam, ale pomyślcie sami.... jest tu nas ponad 2500........ jeśli kosztuje Was tyle sił odpowiadanie w tym temacie, to może tego nie róbcie, z tak dużego grona znajdzie się chyba ktoś inny, kogo nie będzie kosztowało to tyle nerwów :) a pan doktor zabronił się denerwować, prawda ? Czasami brak akcji też powoduje oczekiwaną reakcję :)
Pozdrawiam w tą piękną wrocławską noc,
Arnika

Awatar użytkownika
makika83
Początkujący ✽✽
Posty: 309
Rejestracja: 26 sie 2008, 15:35
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Świecie
Kontakt:

Re: Do jakiego isc lekarza ?

Post autor: makika83 » 20 paź 2008, 13:00

ja dodam tylko od siebie, że czytając o różnych chporobach możemy znaleźć ich objawy u siebie, tzn. mam na myśli, że jeśli wyjdziemy od objawów, to wiele chorób ma podobne, co nie znaczy, że to już jest diagnoza... (trochę naplątałam)

miałam koleżankę, w liceum, która znalazła u siebie "wielkiego guza w pochwie" i niemal płakała, że ma raka... bo przeczytała w jakiejś encyklopedii medycznej i się sama zbadała i ona jest pewna... :glupek:

dołączę się do głosów wyżej i powiem tylko: idź do lekarza! 15-latek może sam się pojawić u lekarza. i zmienianie tematu, na to co gdzie znalazłaś i gdzie mieszkałaś nie ma sensu - jest takie powiedzenie: chcieć to móc.
życzę powodzenia i daj znać jak już dojedziesz/dojdziesz do niego i jaka jest chociaż wstępna diagnoza - tak dlapotomnych
dla każdego życie ma co innego

Asamax 3x 1000mg

Zablokowany

Wróć do „Inne”