LEKARZE GODNI POLECENIA

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
BeataS
Debiutant ✽
Posty: 38
Rejestracja: 25 lut 2004, 08:52
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Zawiercie

LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: BeataS » 23 mar 2004, 07:55

Witam! i wysuwam propozycje - a moze by tak utworzyc liste lekarzy specjalistow, tych ktorzy sa godni zaufania oraz tych ktorzy nas zawiedli?
Moze to bedzie wskazowka dla "nowych" chorych, oraz dla nas weteranow!
Co wy na to zeby zrobic to wg wojewodztw?
GG: 5591662
beaso@op.pl

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Mamcia » 23 mar 2004, 14:20

Zgadzam sie z pierwsz? cze?ci?. Uwa?am, ?e na stronie powinny sie znale?a informacje o o?rodkach i lekarzach specjalizuj?cych sie w nzj.
Co do drugiej cze?ci, to miejsce na te z3e widze tylko w prywatnych historiach choroby. Tworzenie takich negatywnych list mo?e bardzo skrzywdzia niewinnego lekarza.

tomato
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 01 lut 2004, 11:23
Choroba: CU
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: tomato » 23 mar 2004, 15:11

Moim zdaniem nawet powinno sie wiecej miejsca po?wiecia fatalnym lekarzom a to dlatego, ?eby ostrzec przed naci?gaczami na kase i 3apiduchami. A ci "dobrzy" i tak sie sami obroni? i te? nale?y o nich pisaa.
Głowa do góry, niedajmy sie.

papuas
Początkujący ✽✽
Posty: 79
Rejestracja: 23 lut 2004, 21:50
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: papuas » 23 mar 2004, 15:45

Hmm na stronie nie bedzie czarnej listy. Chyba ze dotyczy jakis dziwnych metod leczenia lub innych hochsztaplerow. Lekarz ktory pomogl jednemu moze zaszkodzil drugioemu. Nie ma zasady.... Oczywiscie po to sa historei wlasne by tam ewentualnie opisac swoje doswiadczenia z lekarzami. Nie chce miec po prostu nieprzyjemnosci zwiazanych z NAWET PROCESAMI!!! Ktos sie moze poczuc urazony i taki wytoczyc.
podsumowujac:
lista polecanych - tak!
lista oszustow - tak!
lista lekarzy ktorzy nam nie pomogli - nie!
narzekania na lekarzy w historiach - tak!

tomato
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 01 lut 2004, 11:23
Choroba: CU
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: tomato » 23 mar 2004, 16:32

I wszystko jasne. :D
Głowa do góry, niedajmy sie.

Jari
Początkujący ✽✽
Posty: 243
Rejestracja: 07 lut 2004, 23:55
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Warszawa

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Jari » 23 mar 2004, 18:17

papuas pisze: lista oszustow - tak!
lista lekarzy ktorzy nam nie pomogli - nie!
To skomplikowana i powa?na sprawa :roll:
Papuasie zgadzam sie twórzmy co najwy?ej liste lekarzy poleconych i opisujmy w3asne do?wiadczenia.

Dla mnie ró?nica miedzy np homeopat?, który nie pomóg3 a lekarzem, który nie pomóg3 nie jest na tyle du?a ?eby traktowaa ich tak odmiennie.
Choa fakt jest taki ze jak ktos ci odrazu mówi ?e na bank bedziesz zdrowy to trzeba pilnowaa portfela...

Co do listy poleconych lekarzy to jest ?liska sprawa, jednemu pomo?e drugiem zaszkodzi i potem ten drudi moze miea jakie? zarzuty do tego co mu tego lekarza poleci3...
- Czy mo?e bya gorzej.
- Nie, bo gdyby mog3o to by ju? by3o.

Awatar użytkownika
BeataS
Debiutant ✽
Posty: 38
Rejestracja: 25 lut 2004, 08:52
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Zawiercie

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: BeataS » 23 mar 2004, 22:03

Skoro zacze3am wiec kontynuuje. My?le, ?e sprawe nale?y rozwi?zaa tak- ka?da z opinii jest subiektywna i ju?. Mam ochote to sie z ni? zgadzam, nie to nie.
Ja spotka3am na szcze?cie jedynie dobrych lekarzy, u których znalaz3am zrozumienie i pomoc. Nie lubie chodzic do lekarzy wiec i lista bedzie krótka:
- Prof. Andrzej Nowak - Katowice /leczenie prywatne Medipol, i szpitalne (to by3y czasy jeszcze sprzed kasy chorych - wiec bed?c prywatn? pacjentk? prof. znalaz3am sie w klinice bez kolejki. Uprzejmy cz3owiek, bardzo delikatny, niestety nie wiem czy te? taki jest bez pieniedzy?
- Dr. Cholewka - Klinika Ligota Katowice - po raz pierwszy wyt3umaczy3 mi na czym polega choroba, po?wieci3 mi du?o swojego czasu /te? za kase/ delikatny, wyrozumia3y.
To tyle.
GG: 5591662
beaso@op.pl

BeataS - z innego kompa

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: BeataS - z innego kompa » 24 mar 2004, 09:12

Mam wiadomosc od znajomej, ze w Sosnowcu jest godny polecenia Prof. Gonciarz.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Mamcia » 26 maja 2004, 13:13

Jak widze nikt nie chce pomóc w za3o?eniu listy lekarzy wraz z wszyskimi namiarami.
Ja zrobi3am pocz?tek za3o?y3am w Accesie baze. Jest na niej 14 nazwisk z 3 o?rodków (zebra3am cze?a waszych inforamcji i do3o?y3am w3asne). Niestety jest tam du?o luk.
Informacja, ?e polecenia godny jest prof. Goncarz to za ma3o.
Potrzebne jest
tytu3. imie, mazwisko, miejsce sta3ej pracy, tel, prywatna praktyka, tel, cena wizyty oraz specjalnoa?.
Potrzebny te? pomys3 jak przenie?a baze na serwer??
Prosze o kontakt
Mamcia

ananke
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2003, 23:08
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Gliwice

lekarze godni polecenia

Post autor: ananke » 16 cze 2004, 21:58

Potwierdzam opinie ?e prof. Nowak z Kliniki Gastroenterologii mieszcz?cej sie w Katowicach to doskona3y fachowiec. Wyci?gn?3 mnie z bardzo kiepskiego stanu a teraz skrupulatnie nadzoruje.

Carla
Debiutant ✽
Posty: 15
Rejestracja: 26 lip 2004, 15:53
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Carla » 26 lip 2004, 16:19

Hej!Taka lista to dobra rzecz!ja goraco polecam w Szczecinie prof.Marlicza (szpital na Unii Lubelskiej), którego niniejszym serdecznie pozdrawiam!
Carla

Awatar użytkownika
Doris
Początkujący ✽✽
Posty: 253
Rejestracja: 27 lip 2004, 18:17
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznan

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Doris » 27 lip 2004, 18:44

uwazam ze powinnismy podzielic sie informacjami o "predyspozycjach lekarzy" gdyz pomoze to nam uniknac nieprzyjemnych doswiadczen :D ja 3 miesiace leczylam sie prywatnie w klinice gastoenterologii w Koninie na (jak okreslil lekarz) przewlekle zapalenie jelit 8O .bralam 40 tabletek dziennie, mialam drastyczna diete i ....... po tym okresie lekarz stwierdzil ze jest ok ale ja czulam ze nie jest.po pol roku dostalam tak silny nawrot choroby ze "ledwie to przezylam". w miesiac schudlam ponad 10 kg a ob podskoczylo prawie do 100, myslalam ze umieram :(.wtedy trafilam do Poznania do prof Linke i dr Mankowskiej. od razu stwierdzil crohna :( przeszlam pieklo zanim wszystko wrocilo do normy.dzieki ogromnej wiedzy lekarzy i zaangazowaniu wrocilam do normy.dziekuje za wszystko !!!!! moze gbyby nie "mala pomylka poprzedniego lekarza nie przezylabym tego piekla :)

Lucek22

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Lucek22 » 14 sie 2004, 21:08

Ja polecam dr. Rudzinskiego w szpitalu wojskowym w Bydgoszczy! Dzieki niemu zyje i czuje sie dobrze! Polecam tez jego podwladnego dr. Walczaka Micha3a, który mnie prowadzi3 w tej chorobie i nadal to robi! Pan jest wy?mienity!

Pozdrawiam

Gość

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Gość » 29 wrz 2004, 00:53

Polecam dr. Jasinskiego z Gdanskiej Akademii Medycznej .
?wietny fachowiec od CU i CD ,ma dobry kontakt z pacjentem i "ludzkie"podej?cie do pacjenta :D

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Mamcia » 30 wrz 2004, 12:53

Pro?ba do leniuszków.
Bardzo prosze o dok3adniejsze informacje, bo zapewne znacie telefon, miejsce pracy, tytu3 itp Osoba nowa musi poszukiwaa w?ród iluset pracowników np AM, potem dowiadywaa sie, gdzie kto? przyjmuje itp. Toszeczke wysi3ku, a zysk ogromny.
Mamcia

Zablokowany

Wróć do „Inne”