LEKARZE GODNI POLECENIA

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Agnesis
Początkujący ✽✽
Posty: 135
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:48
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Agnesis » 05 cze 2006, 12:18

dr Gonciarz robił mi i kolonkę ( na żywca ) i endoskopię i duodenoskopię z pobraniem biopsji z jelita cienkiego - i jeśli chodzi o umiejętność wykonywania endoskopii, to nie ma sobie równego - to jest nie tylko moje zdanie... Jeśli mu pacjent zaczyna wyć z bólu - to wzywa anestezjologa. O innych doktorach nie słyszałam żeby wezwali anestezjologa.

I słyszałam, że inni - wykonujący te badania potrafią strasznie człowieka wyszarpać i wymęczyć. Niestety szpital wojewódzki w Sosnowcu nie lubi wykonywać badań w znieczuleniu. O ile badanie robi dr Gonciarz to można przeżyć, z innymi wykonującymi na szczęście nie mam doświadczeń.

Berta
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2006, 11:00
Choroba: CU
Lokalizacja: chełm
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Berta » 22 lip 2006, 13:22

ja osobiscie jestem za lista dobrych lekarzy ktorzy naprawde moga pomoc. Mnie w Chelmie leczono na hemoroidy? chodizlam od lekarza do lekarza. Doszlo do tego ze zalatwialam sie juz sama krwia. Nikt nie wiedzila co mi jest. Jeden z lekarzy powiedzial nawet cytuje:nie bede ci okiem w dupe zagladal.Naprawde rece mi opadly bo nie wiedzialam do kogo isc po pomoc.
Az znalazlam doktora Lozowskiego z lublina. Znakomity lekarz. Pomogl mi i to bardzo. Wszystko wytlumaczyl. Mialam robiona retroskopie.Dopilnowal aby dyskonfort przy badzaniu byl jak najmniejszy. Nie mam slo zeby opisac co ten czlowiek dla mnie zrobił i jak bardzo mi pomógł.
Dlatego sadze ze takal lista fachowcow jest bardzo potrzeban zwłaszcza dla tych ktorzy zaczeli od niedawna chorowac. pozdrawiam

gonia
Debiutant ✽
Posty: 14
Rejestracja: 08 sie 2006, 11:23
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: gonia » 18 sie 2006, 09:46

:-)
Mnie zdiagnozował prof. Krawczyk ze Szpitala na Banacha w Warszawie, oddział przeszczepów wątroby. Natępnie wysłal mnie do Centrum Onkologii do prof. Tomeckiego klinika Gstrologii. Od 2002 roku jestem pod opieką pana profesora.
Godni polecenia!!!
gonia

Agat
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2006, 13:22
Choroba: CU
Lokalizacja: Łódż

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Agat » 18 sie 2006, 21:55

AnnaW pisze:Lekarze godni polecenia to:
prof.dr hab n. med. Adam Dziki i dr n. med. Andrzej Sygut - obaj z Kliniki Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 5 w Lodzi.Uratowali mój ty3ek( dos3ownie i w przeno?ni).
Ja dodam jeszcze dr Torzeckiego, z tej samej kliniki. Wszyscy to swietni chirurdzy. W ogole to cala klinika jest godna polecenia. Dobrzy lekarze i nowoczesne wyposazenie.

Awatar użytkownika
wjt2004
Początkujący ✽✽
Posty: 93
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:27
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

DR ALINA REICHERT

Post autor: wjt2004 » 05 paź 2006, 00:23

Naprawde doskonala specjalistka, bardzo sie przejmuje stanem pacjentow, kazdego zna, wie duzo i chce pomagac. Przyjmuje w MEDIS na Os. Paderewskiego tel:2564776)
Świat zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Problemem jest tylko to, że my nie znamy pytań.

gosian
Debiutant ✽
Posty: 20
Rejestracja: 26 wrz 2006, 18:52
Choroba: CD
Lokalizacja: łomianki
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: gosian » 06 paź 2006, 00:13

ja dopiero zaczynam swe przejścia z lekarzami :mrgreen:WAWA na razie Bartnik w pażdzierniku i Beganowski w Damianie A propos czy lekarze w Damiane to godni zaufania czy raczej nie???

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Mamcia » 06 paź 2006, 12:22

Ja polecam Poradnię chorób jelit przy MSWiA. Powstała specjalnie dla nas dzięki staraniom konsultanta krajowego ds. gastroenterologii prof. Grażyny Rydzewskiej.
Rejestracja w sekretariacie kliniki 508-12-40
Co do Damiana to nie znam i nie mam opinii, ale zarówno Prof. Rydzewska jak i Prof. Bartnik twierdzą, że Crohna należy leczyć w ośrodkach referencyjnych (lista na stronach http://www.chorobacrohna.pl/index/archiwum/4 )
mamcia
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Posty: 593
Rejestracja: 18 lis 2006, 18:44
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: langusta » 20 lis 2006, 22:46

A z Warszwy dla dzieci ???? Czy mozecie napisać komu mozna zaufać ?
Jaka klinika jest lepsz czy CZD czy Działdowska?
langusta
dwie córki chore na CD

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Szaraja » 20 lis 2006, 23:07

Langusta, jesli mogę coś radzić napisz maila do Mamci na adres stowarzyszenia- jest na stronach stowarzyszenia , albo zadzwoń, też telefony J-elity. Mamcia swoją Córkę leczy od lat i myslę , ze może pomóc Tobie w wyborze lekarza, a przynajmniej warto posłuchać opinii innych. Jak zauważyłas na forum, rózni lekarze są róznie oceniani przez pacjentów- trzeba trafić na swego , czego życzę
pozdrawiam
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

kasiaz
Początkujący ✽✽
Posty: 115
Rejestracja: 02 paź 2006, 11:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: kasiaz » 21 lis 2006, 11:38

Znam genialnego lekarza dla dzieciaków z Lublinia w DSK - dr Skomra gorąco polecam

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Posty: 593
Rejestracja: 18 lis 2006, 18:44
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: langusta » 22 lis 2006, 19:17

DZIEKUJE.
SPYTAM SIE .
WYBIERAM SIE NA SPOTKANIE W WARSZAWIE WGRUDNIU TO BEDZIE OKAZJA.
langusta
dwie córki chore na CD

Graga
Początkujący ✽✽
Posty: 169
Rejestracja: 13 paź 2006, 18:49
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Graga » 24 lis 2006, 17:55

Ja leczę się u dr Hadasika. Uważam, że jest dobrym specjalistą. Leczę się u Niego prywatnie w Katowicach. W szpitalu, w którym jest ordynatorem te ż miałam okazję być. Myślę, że nikt o Nim tutaj nie pisze, bo nie pracuje na Ligocie, a większość ludzi tam się leczy.

Iga
Debiutant ✽
Posty: 41
Rejestracja: 29 lis 2006, 21:25
Choroba: nie ustalono
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Iga » 29 lis 2006, 21:52

Zdecydowanie odradzam Szpital Bonifratrów. Mój ojciec leczył się tam przez ponad pół roku i nie zdiagnozowano nawet choroby Crohna. Obecnie tato leczy się w Warszawie i wygląda to dużo lepiej niż w Krakowie (odpukać!)

pozdrawiam
Iga
Ostatnio zmieniony 04 gru 2006, 19:53 przez Iga, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jaskółka
Początkujący ✽✽
Posty: 97
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:41
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Jaskółka » 30 lis 2006, 20:52

Mnie zdiagnozowali w Narutowiczu. Obecnie leczę się na Śniadeckich. Prowadzi mnie pani dr Cibor, jest to młoda lekarka, ale bardzo oddana swojej pracy i widać ze ma szczere chęci żeby człowiekowi pomóc. Szczerze to jeszcze nie spotkałam się z takim lekarzem.... Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na nią...
salofalk 2x2
imuran 1x50 mg

Kacper

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Kacper » 11 sty 2007, 15:42

Feniks pisze:Piętro II - chirurgia ogólna- ordynator prof.dr.hab.n.med. Krzysztof Bielecki.Sam szpital to nic szczególengo, ale chodzi przecież o specjalistów.
Faktycznie, dobra chirurgia, za kilka dni tam trafię. Na III piętrze jest królestwo dr hab. Pertkiewicza, speca od żywienia pozajelitowego. Też niesamowity człowiek. To opinia jego pacjentów.


wiecie co, tak czytam i czytam te posty o łapówkach, dobrych i złych lekarzach. i Cholera mnie bierze :!: :evil: Chodzicie prywatnie do lekarzy, a potem was przyjmują na oddział w państwowym szpitalu. A to już poradni przyszpitalnych nie ma :?: Nie mówcie potem i nie narzekajcie na łapówki, bo to się zaczyna nie tylko od prezentów, ale od takich wizyt.

Teraz napiszę coś, co wywoła zapewne burzę, ale dowiedziałem się, że prof. Rydzewska przyjmuje tylko PRYWATNIE. Zapomnijcie, że przyjmie w poradni przyszpitalnej. To informacja od mego dobrego znajomego, któremu wierzę. Jeśli jest inaczej proszę o sprostowanie, ale taka informacja mnie gotuje w środku.

Trochę z innej beczki: mam w swoim mieście panią profesor X, ordynatora kliniki urologii. jedyna możliwość odbycia konsultacji u tej pani jest wizyta PRYWATNIE :!: Powinna choćby jeden dzień w tygodniu przyjmować w poradni przyszpitalnej, prawda :?:

To jest jedna z patologii jakie należy zwalczać moi drodzy.

W przerwach II Kongresu Organizacji Pacjentów z Chorobami Nowotworowyymi z Europy Środkowej i Wschodniej rozmawiałem z Lynn Faulds Wood, pełniącą funkcję Prezesa Europejskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych na temat lekarzy w Polsce. Wyraziłem swoją opinię, że problem lekarzy w Polsce zaczyna się od rekrutacji na studia medyczne, gdzie wiadomo jaki obowiązuje klucz. Często osoba, która naprawdę sprawdziłaby się w tym zawodzie nie ma szans dostać się na takie studia, a miernota, córeczka lub synek doktorków, który totalnie ma głeboko pacjenta, a liczy się dla niego hajs, dostaje się w dość dziwnych okolicznościach. Później trafiamy do takich ekhm.. doktorów.. i niestety coraz częściej tak jest i nie jest to marginalna sprawa. To wnioski z rozmów także ze studentami medycyny i lekarzami..
Inna sprawa to odpłatność za studia, a emigracja zarobkowa lekarzy po studiach. Kształcą się z naszych podatków. Ja za swoje studia płaciłem, choć mogłem dostać się na upragniony kierunek w tzw. "niejasnych okolicznościach" odmówiłem. Wiem, patrząc na mentalność niektórych forumowiczów, którzy ciekawie rozumują pojęcie korupcji, że uznacie mnie za wariata, ale ja nie mówię o uczciwości, ale postępuję uczciwie. Mnie nie zobaczycie z kopertą u lekarza ani w jego prywatnym gabinecie. On dostaje za to pieniądze z kasy szpitala.
Co innego jak wejdą prywatne ubezpieczenia i prywatne szpitale, ale póki co to raczkuje.

O dobrych lekarzach i złych napiszę na PW szczegółowo. Tu wymienię ich kilku:

ś.p. prof. Daszkiewicza
Dziękuję prof. Krzewskiemu z Kliniki Urologii AM w Warszawie
Prof. Andrzejowi Borówce z Kliniki Urologii AM w Warszawie (obecnie pracuje w tzw. Szpitalu Kolejowym w Warszawie) za udaną operację i szczerą opiekę
Prof. Wojciechowi Woźniakowi, Dyrektorowi Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie i jednocześnie kierownikowi Kliniki Onkologii w tymże Instytucie za opiekę, podjęte ryzyko beznadziejnej operacji, udzielenie kredytu na cud życia, który pożytkuję od przeszło 26 lat.
prof. W. Łaszewiczowi za opiekę w CD
dr n. med. L. Gałkowi za opiekę nad nerkami
dr n. med. P. Zajkowskiemu za uratowanie nerek i trafną diagnozę
prof. Dadanowi oraz dr n. med. Okulczyk za udaną operację
dr hab. n. med. J. Snarską za wieloletnią opiekę nad stomią i dobre słowo nawet po ciężkim dyżurze i wsparcie jakiego Pani Docent udziela od lat Pol-Ilko
dr n. med. E. Zagórowicz za opiekę nad moim CD w Centrum Onkologii
dr n. med. Adamczyk za opiekę ortopedyczną i dodawanie otuchy

i wielu których długo wymieniać....

Zablokowany

Wróć do „Inne”