LEKARZE GODNI POLECENIA

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Paweł_32
Debiutant ✽
Posty: 20
Rejestracja: 10 sie 2006, 11:19
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Paweł_32 » 31 maja 2007, 16:48

"że przyjmuje tylko za kasę, a nie chociaż raz w miesiacu w poradni przy szpitalu w ramach kontraktu NFZ, to serio.. bzdury wypisuję"
Witaj drogi Kacprze. Troche po czasie ale mała uwaga to wcześniejszej dyskusji. Lecze sie w przyszpitalnej przychodni jelitowej w szpitalu MSWiA. W początkach kwietnia 2007 miałem wyznaczoną wizytę. Wchodzę do gabinetu a tam zamiast mojego lekarza siedzi uśmiechnięta prof. Rydzewska. Siedzi w poradni w ramach konkratku z NFZ. Nadmienie jeszcze że kolejną wizytę umówiła mi za 3 m-ce i powiedziała ze znowu sie spotkamy. Czyli nie żadne jednorazowe zastępstwo. Hmm. Więc albo prof. Rydzewska przeczytała Twoje wypowiedzi i sie ich "wystaszyła" albo może nie jest tak przepojona "łapówkarstwem" jak sie Tobie wydaje (biorąc pod uwagę Twoje kotakty z Panią Profesor). Acha i nie należe (choć to świetny specjalista i dobry człowiek) do "fanklubu" Prof. Rydzewskiej bo też mam pare drobnych uwag (w końcu nikt nie jest idealny) ale nie oceniam ludzi na podstawie tego co słyszałem a tego co wiem na pewno i doświadczyłem. Wyraz szacunku i powodzenie w walce z chorobą. Paweł[/scroll]

karina27
Debiutant ✽
Posty: 39
Rejestracja: 04 sty 2007, 17:25
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: karina27 » 31 maja 2007, 18:22

Ja polecam dr.Dąbrowską i dr. Cybulska ze szpitala bródnowskiego. Może ktos z was tez się u nich leczy. Ciekawa jestem waszych opinii.

Kacper

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Kacper » 03 cze 2007, 23:27

Paweł_32 pisze:"że przyjmuje tylko za kasę, a nie chociaż raz w miesiacu w poradni przy szpitalu w ramach kontraktu NFZ, to serio.. bzdury wypisuję"
Witaj drogi Kacprze. Troche po czasie ale mała uwaga to wcześniejszej dyskusji. Lecze sie w przyszpitalnej przychodni jelitowej w szpitalu MSWiA. W początkach kwietnia 2007 miałem wyznaczoną wizytę. Wchodzę do gabinetu a tam zamiast mojego lekarza siedzi uśmiechnięta prof. Rydzewska. Siedzi w poradni w ramach konkratku z NFZ. Nadmienie jeszcze że kolejną wizytę umówiła mi za 3 m-ce i powiedziała ze znowu sie spotkamy. Czyli nie żadne jednorazowe zastępstwo. Hmm. Więc albo prof. Rydzewska przeczytała Twoje wypowiedzi i sie ich "wystaszyła" albo może nie jest tak przepojona "łapówkarstwem" jak sie Tobie wydaje (biorąc pod uwagę Twoje kotakty z Panią Profesor). Acha i nie należe (choć to świetny specjalista i dobry człowiek) do "fanklubu" Prof. Rydzewskiej bo też mam pare drobnych uwag (w końcu nikt nie jest idealny) ale nie oceniam ludzi na podstawie tego co słyszałem a tego co wiem na pewno i doświadczyłem. Wyraz szacunku i powodzenie w walce z chorobą. Paweł[/scroll]
Paweł! jak już coś piszesz, to sprawdź datę przy mojej wypowiedzi. Pochodziła z 18 stycznia 2007 roku, a wiedza jaką wtedy dysponowałem tyczyła się ostatnich dwóch miesięcy 2006 roku.
Jak pani profesor przyjmuje w poradni w ramach kontraktu NFZ i już nie ma tylko i wyłącznie wizyt w prywatnej poradni to OGROMNIE SIĘ CIESZĘ bo coś się jednak zmieniło..

Mam zakaz prowadzenia ostrych dyskusji pod groźbą bana, więc ograniczę się do wskazania kilku uwag.

NIGDY nie napisałem, że pani profesor przyjmuje łapówki :!: to jedno,
dwa: jak napisałem wyżej - widzę, że sporo się zmieniło w MSWiA na plus jeśli pani profesor jest dla zwykłych śmiertelników w poradni przyszpitalnej.
to chyba tyle..

o Bartniku kontra Rydzewska najwięcej i najlepiej podpowiedział Ci zapewne Maciej.
Miał do czynienia z tą dwójką specjalistów, więc moja "cegiełka" jest tu całkowicie zbędna..
W tym miejscu życzę Maćkowi jak najwięcej zdrowia :!: Bardzo mi pomógł, gdy moje zdrowie i życie były zagrożone..

Pozdrawiam Cię Pawle.. jak coś pisz na PW.. na pewno odpowiem na wszelkie pytania, a na forum mówmy o naprawdę ważnych sprawach :wink:

Jacenty
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2008, 15:12
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: Jacenty » 03 lut 2008, 16:04

karina27 pisze:Ja polecam dr.Dąbrowską i dr. Cybulska ze szpitala bródnowskiego. Może ktos z was tez się u nich leczy. Ciekawa jestem waszych opinii.
Ja też leczę się u dr. Dąbrowskiej. To kierowniczka poradni gastro w Szpitalu Bródnowskim, świetny fachowiec i przemiła osoba. Bardzo wszystkim polecam!

owsik87
Debiutant ✽
Posty: 19
Rejestracja: 26 paź 2007, 00:50
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Osola
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: owsik87 » 27 lut 2008, 17:33

a jesli chodzi o Wrocław jaki jest dobry lekarz??
trzeba byc twardym jak budyń a nie mietkim jak kisiel;p

suhhar
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2009, 16:44
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: kłodzko
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: suhhar » 20 sty 2009, 20:48

napewno nie dr Izabella Dąbrowska z 4 wsk z wrocka bo ta pani to porazka totalna. Ta pani minela sie z powolaniem
...marzenia...zdrowym być, mieć za co żyć, mieć dach nad głowa, modlić z bliską się osobą...

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: obyty.z.cu » 20 sty 2009, 20:56

suhhar pisze: bo ta pani to porazka totalna. Ta pani minela sie z powolaniem
jestes bardzo ostry w swoich osadach, ale w zyciu jest roznie, czasemu to pomaga a inemu co innego. Tak samo z lekarzami, czasem jeden gorszy dzien ktorejs ze stron i antypatia na dwie strony.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

gonia
Debiutant ✽
Posty: 14
Rejestracja: 08 sie 2006, 11:23
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: gonia » 26 sty 2009, 20:33

[quote="Zenobius"]Jak zwykle wszyscy maja racje :-)

- bo gdyby prof Rydzewska przyjmowala w przychodni to ludzie zapisywali by sie tylko do niej.


czytam wszystkie wypowiedzi i w sumie nie wiem w czym jest problem. Byłam pacjentką prof. Tomeckiego w Centrum Onkologii - w poradni przyszpitalnej - na NFZ, u prof Rydzewskiej też byłam na wizycie a następnie w oddziale dziennym i też na NFZ, teraz chodzę (czeka mnie druga wizyta) u prof. Bartnika tez w poradni przyszpitalnej na NFZ. Po pierwszej wizycie byłam rozczarowana, porównując podejście prof. Tomeckiego. Zobaczymy jak będzie na tej wizycie.
Prof. Tomecki nigdy nie zlecił mi badania z informacją, żebym sobie je zrobiła komercyjnie - prywatnie, a prof. Bartnik tak właśnie zrobił.
U prof. Tomeckiego na wizycie dostawałam recepyty na leki a p.Bartnik poinformował mnie, że on nie jest od wypisywania recept. Generalnie wizytę zaczął od słów: "po co Pani tu przyszła???" musiałam się ugryźć mocno w język aby nie odpowiedzieć to co mi przyszło w pierwszej kolejności na myśl.
Oczywiście prof. Bartnik spóźnił się do swoich pacjentów tylko 1 godzinkę..............
w końcu to pan profesor.
Tak jest różnica między jednym a drugim. Może ktoś jest, kto się leczy u prof. Bartnika - chętnie poznam opinię, może ja jestem przewrażliwiona.

pozdrawiam wszystkich
gonia

suhhar
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2009, 16:44
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: kłodzko
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: suhhar » 27 sty 2009, 10:46

obyty.z.cu pisze:
suhhar pisze: bo ta pani to porazka totalna. Ta pani minela sie z powolaniem
jestes bardzo ostry w swoich osadach, ale w zyciu jest roznie, czasemu to pomaga a inemu co innego. Tak samo z lekarzami, czasem jeden gorszy dzien ktorejs ze stron i antypatia na dwie strony.
wiem co pisze bo jak komus nie mozna zdiagnozowac choroby to sie wysyla do psychiatry twierdzac ze bol bierze sie z glowy i tak wlasnie ze mnie zrobiono wariata. Wiec nie mow mi tutaj o gorszym dniu pani doktor bo to nie byl jej pierwszy raz jak sie pozniej okazało !
...marzenia...zdrowym być, mieć za co żyć, mieć dach nad głowa, modlić z bliską się osobą...

90Christin
Początkujący ✽✽
Posty: 140
Rejestracja: 21 sie 2008, 01:15
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: 90Christin » 27 sty 2009, 12:23

Po stosunkowo krótkich voyagach trafiłam na p. dr. n. med. Edytę Zagórowicz w Klinice Onkologii w Warszawie. Jest na prawdę godna polecenia, gdyż od razu czuć, że wie co robi i robi to dobrze. Reaguje szybko jeżeli coś się dzieje - ostatnio poszłam do niej z zaostrzeniem i nauczona doświadczeniem, umówiła mnie na sigmo na 3 dni później. Normalnie na jakiekolwiek badanie endoskopowe czeka się tam ok 3 miesięcy. Co prawda wzięła mnie na oddział a nie na sale, gdzie robią diagnostyczne endoskopie. P. dr. wszystko mi tłumaczy i przedstawia sytuacje z lekami, mówi gdzie słyszała, że są najtańsze, więc na prawdę jestem z niej bardzo zadowolona.

tyna
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2009, 12:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: malopolskie
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: tyna » 29 sty 2010, 10:51

Witam
Jestem umówiona na wizyte do prof Gila (gastroenterolog)w Warszawie. Czy ktoś z was leczył się u niego?Bardzo proszę o odpowiedź,czy jest godny polecenia.

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: magda281 » 29 sty 2010, 11:20

tyna pisze:Czy ktoś z was leczył się u niego?Bardzo proszę o odpowiedź,czy jest godny polecenia.
jak najbardziej tak. Jest świetnym lekarzem,dokładnym i bardzo miłym-dla mnie- godny polecenia :)
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

jolinek83
Początkujący ✽✽
Posty: 234
Rejestracja: 01 mar 2009, 16:34
Choroba: polipowatość rodzinna
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: jolinek83 » 29 sty 2010, 15:47

A ja chyba nigdy nie pisałam, ale polecam dr Tomasza Banasiewicza z Poznania, Klinika im. H. Święcickiego.

Lekarz cudowny!!!!!!!!1
Polipowatość Rodzinna [FAP]

*kwiecień 2009- proktokolektomia odtwórcza
*wrzesień 2009 - przywrócenie ciągłości układu pokarmowego
*październik 2013 polipektomia zbiornika j-pouch i żołądka
*sierpień 2017 - usunięcie jajnika z powodu dużego potworniaka

Dodatkowo:
- desmoid przestrzeni zaotrzewnowej
- niedoczynność i stany zapalne tarczycy
- zwyrodnienie stawów kolanowych

zoha3110
Początkujący ✽✽
Posty: 59
Rejestracja: 22 paź 2010, 17:04
Choroba: kolagenowe zap. j.
województwo: śląskie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: zoha3110 » 23 lis 2010, 10:43

Może macie jakieś informacje na temat doc Macieja Gonciarza z Katowic i okolic? Dostałam do niego namiary i jestem ciekawa jakim jest lekarzem i ile kosztuje wizyta u niego - ponoć przyjmuje tylko prywatnie.. Z góry dziękuję :)
Aktualnie biorę: Asamax 500: 3x3

zoha3110
Początkujący ✽✽
Posty: 59
Rejestracja: 22 paź 2010, 17:04
Choroba: kolagenowe zap. j.
województwo: śląskie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: zoha3110 » 23 lis 2010, 21:06

dzięki, ja też myślałam o tym żeby raczej konsultować z nim leczenie a leczyć się w częstochowie pod okiem znajomego lekarza bo cena za wizyte u Gonciarza - z tego co sie dzisiaj dowiedzialam - jest kosmiczna
Aktualnie biorę: Asamax 500: 3x3

Zablokowany

Wróć do „Inne”