szczecin, Dr. Bielicki lub Irlandia:):)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
muffinka
Początkujący ✽✽
Posty: 93
Rejestracja: 22 gru 2006, 16:19
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: szczecin

szczecin, Dr. Bielicki lub Irlandia:):)

Post autor: muffinka » 28 lut 2007, 18:04

Witam, czy ktoś z Was leczył się u Dr. Bielickiego z kliniki gastroenterologi w szpitalu na Unii Lubelskiej??, słyszałam, że jest dobry i zastanawiam się czy się u niego nie zacząć leczyć...no chyba, że ktoś zna dobrego gastrologa w Irlandii, bo tam mieszkam, to jestem otwarta na propozycje :wink:
życie to nie je bajka...chociaż ja spotkałam księcia:):):(gg-2687534)

kasiazar
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 08 lut 2009, 09:37
Choroba: CU u partnera
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tarnów

Re: szczecin, Dr. Bielicki lub Irlandia:):)

Post autor: kasiazar » 11 lut 2009, 09:02

Oj juz chyba troszke pózno dla Ciebie na moją odpowiedz :roll: MÓj mąż ma zdiagnozowane CU od ponad pół roku ( chociaż dolegliwości miał juz dużo wczesniej ) MIeszkamy również w Irlandii . Jezdzimy co mc do Waterford do EMC . Przyjmuje tam dr Wiesław Zelazek . W Dublinie jest również przychodnia EMC , w której przyjmue inny : dr hab. n. med. prof. nadzw. Jarosław Leszczyszyn. Prosze piszcie jeśli mieszkacie w Irlandii i tez borykacie sie z tymi chorobami. Jak sobie radzicie ?

[ Dodano: 11-02-2009 ]
LInk do informacjii o dr Zelazek a ponizej o dr Leszczyszyn:

http://www.emc-healthcare.ie/waterford, ... rolog.html

http://www.emc-healthcare.ie/waterford, ... rolog.html

[ Dodano: 11-02-2009 ]
LInk do informacjii o dr Zelazek a ponizej o dr Leszczyszyn:

http://www.emc-healthcare.ie/waterford, ... rolog.html

http://www.emc-healthcare.ie/waterford, ... rolog.html
kasiazar

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: szczecin, Dr. Bielicki lub Irlandia:):)

Post autor: CAMPARI34 » 11 lut 2009, 11:19

ja mieszkam w irlandi miałam tu gastroskopię i kolonoskopię robioną w szpitalu.bardzo fajnie w znieczuleniu ogólnym dr.żelazko przyjmuje w centrum nie byłam u niego ale słyszałam że nie ma lepszego gastrologa niż on.za to byłam u pana leszczynyna. NIE POLECAM JEST OSCHŁY WREDNY,OKROPNY. nie da się z facetem dogadać myśli że wszystkie rozumy pozjadał.chciał mi robić kolonoskopie u siebie w gabinecie bez znieczulenia bałam się bólu mówiłam mu o tym a on na to że bzdur z internetu mam nie czytać bo to nie boli.powiedziałam mu żeby mi dał skierowanie do szpitala.straszył że do 6mc.sie czeka na wizytę a gów..no prawda czeka sie do 2 tyg.góra a że ja byłam juz w bardzo kiepskim stanie [ból był nie do zniesienia]mówili że mam zostać już w szpitalu zrobili gastro i kolono za jednym zamachem nic nie żałuję.teraz często wysyłaja zaproszenia na badania różne polecam.
:D

kasiazar
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 08 lut 2009, 09:37
Choroba: CU u partnera
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tarnów

Re: szczecin, Dr. Bielicki lub Irlandia:):)

Post autor: kasiazar » 11 lut 2009, 11:29

.. A podobno taki specjalista z niego.. Być może tutuł robi swoje.. Jak często chodzisz do lekarza ? Bierzesz leki systematycznie ?
kasiazar

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: szczecin, Dr. Bielicki lub Irlandia:):)

Post autor: CAMPARI34 » 11 lut 2009, 11:36

najpierw brałam sterydy i teraz od prawie roku jestem na pentasie tylko brałam 2 rano 2 po południu i 2 wieczorem ale sama przestałam brać wieczorami te 2 i w szpitalu powiedział pan profesor że to dobra dawka i mam przy niej zostać.nic mi nie dolega nie boli więdz wizyty mam co pół roku a pozatym dostają zaproszenia na badania kości jakieś skany i mówią że jak mnie tylko coą zaboli to odrazu przychodzić nie czekać na nic.bardzo jestem zadowolona z leczenia tutaj
:D

kasiazar
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 08 lut 2009, 09:37
Choroba: CU u partnera
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tarnów

Re: szczecin, Dr. Bielicki lub Irlandia:):)

Post autor: kasiazar » 11 lut 2009, 11:43

Kurcze a moj mąz musi biegać co mc do lekarza i płacić kupe kasy na wizyte i lekarstwa. bierze Entocort,mezavant, pentasa plus losec do tego witaminy 3 razy dziennie len popija ale i tak mecza go wzdecia. gazy i bóle brzucha które budza go w nocy. czasmi zastanawiam sie czy w Polsce nie miał by lepszej opieki. A zapytam Cie jeszcze jak z Twoja waga ? Zeszczuplałas ? bo moj mąż schudł do 60kg przy 185 cm wzrostu :smutny: i nic a nic ta waga nie chce isc w góre !
kasiazar

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Posty: 939
Rejestracja: 30 kwie 2008, 18:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: zagranica

Re: szczecin, Dr. Bielicki lub Irlandia:):)

Post autor: CAMPARI34 » 11 lut 2009, 11:52

jak chorowałam ważyłam 48kg.teraz waże 55.tyje fajnie :smutny: :cry: jem wszystko popijam piwko itd.nie rozumiem po cholere do polskiego lekarza chodzi mąż a olał polskich lekarzy zapiszcie się do szpitala waszego do gastrologa to za darmo jest leczenie,wizyty i badania.
:D

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Posty: 626
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:54
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Wroclaw/Cork (Irl)
Kontakt:

Re: szczecin, Dr. Bielicki lub Irlandia:):)

Post autor: madziula » 11 lut 2009, 15:49

hej dziewczyny ;) weszlam na ta strone, ale lekarze Ci przyjmuja tylko w Dublinie... znacie kogos moze blizej Cork? o gastrologa chodzi oczywiscie :) pozdrawiam
kokodżambo i do przodu
podejrzenie choroby Crohna

kasiazar
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 08 lut 2009, 09:37
Choroba: CU u partnera
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tarnów

Re: szczecin, Dr. Bielicki lub Irlandia:):)

Post autor: kasiazar » 11 lut 2009, 15:57

dr Zelazek przyjmuje od wtorku do soboty w Waterford na 100 % Jest on gastrologiem Nie wiem skad dokładnie jesteś ale skoro mówisz ze szukasz czegoś blizej Cork to nie jest jakos strasznie do Waterford. My jezdzimy tam z Limerick . O innych polskich gastrologach nie słyszałam tylko ten w Dublinie z tej samej siedzi przychodni polskich w Irlandii
kasiazar

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Posty: 626
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:54
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Wroclaw/Cork (Irl)
Kontakt:

Re: szczecin, Dr. Bielicki lub Irlandia:):)

Post autor: madziula » 11 lut 2009, 17:35

ja jestem wlasnie z Cork ;) skoro przyjmuje w Waterford, to ok, bo na stronie internetowej bylo, ze tylko w Dublinie, stad te watpliwosci. dzieki za informacje ;)
kokodżambo i do przodu
podejrzenie choroby Crohna

tkasia
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2012, 00:06
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Dublin

Gastrolog w Irlandii, Dublin

Post autor: tkasia » 09 cze 2012, 14:48

Wiem ze ta moja odpowiedz moze byc pozna ale napisze

na poczatku tez szukalam polskich gastroenterologow, leczenie biologiczne zaczelam w Polsce, gdzie latalam co tydzien na zastrzyk do EMC we wroclawiu,, to byl koszmar, leczenie nic nie pomoglo, z uwagi na to ze na stale mieszkam w Dublinie zaczelam rozgladac sie tutaj aby moc leczyc sie na miejscu, poszlam do mojego GP powiedzialam mu na co choruje, jakie leczenie biore, ten napisal mi list do PAni doktor gastrolog do szpitala do kliniki Crohna, z uwagi na to iz na wizyte czeka sie kilka miesiecy postanowilam pojsc do tej Pani doktor prywatnie - Dr. Ryan w dublinie i ona wziela mnie pod swoje skrzydla, przedluzyla mi leczenie biologiczne w irlandii, mam regularne wizyty w klinice w Tallaght Hospital w D24, regularne badanie krwi, jestem pod regularna opieka ktora bardzo chwale. na marginesie juz nigdy nie pojde do Polskiego lekarza bo oni tylko wysylaja do Polski na leczenie mowiac ze tutaj w Irlandii nic nie mozna zalatwic a to nie prawda.

pozdrawiam
pozdrawiam Kasia

ODPOWIEDZ

Wróć do „- poza Polską-”