Bardzo prosze o opinie o dr. Czaja-Bulsa ze Szczecina !

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
noi
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2006, 21:07
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Szczecin

Bardzo prosze o opinie o dr. Czaja-Bulsa ze Szczecina !

Post autor: noi » 02 sty 2006, 21:26

Jeżeli macie jakieś doświadczenia z tym lekarzem, proszę podzielcie się nimi ze mną. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jej podejścia do leczenia mojego syna (zdiagnozowane CU pół roku temu). Ale teraz od dwóch miesięcy nawracające biegunki z krwią, kilka antybiotyków i nie widzę poprawy. Nie wiem czy powinnam trzymać się tego lekarza, bo poprawa nie następuje tak szybko. Może pójść, gdzie indziej. Pomóżcie.

Awatar użytkownika
dota
Początkujący ✽✽
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:58
Choroba: CD u dziecka
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

Re: Bardzo prosze o opinie o dr. Czaja-Bulsa ze Szczecina !

Post autor: dota » 13 sty 2006, 19:53

mojego syna leczy juz 3 lata, do tej pory bylam zadowolona. ale jak teraz jest ordynatorem to widze roznice niestety. nie znam jednak nikogo lepszego wiec ja sie bede jej trzymac

Awatar użytkownika
kineczkaa
Początkujący ✽✽
Posty: 465
Rejestracja: 07 cze 2006, 10:16
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Bardzo prosze o opinie o dr. Czaja-Bulsa ze Szczecina !

Post autor: kineczkaa » 07 cze 2006, 14:27

Dota, nie widze różnicy w tym że jest ordynatorem, ale w tym że jest w inym szpitalu. Na Unii Lubelskiej były większe możliwości: moża było zrobić scyntygrafie, tomografie itp. a tu na Wojciecha? Jedynie co to pasaż przynajmniej można zrobic... ;/
A przede wszystkim był ładniejszy oddział...

Awatar użytkownika
dota
Początkujący ✽✽
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:58
Choroba: CD u dziecka
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

Re: Bardzo prosze o opinie o dr. Czaja-Bulsa ze Szczecina !

Post autor: dota » 07 cze 2006, 19:30

Na Unii Lubelskiej faktycznie są lepsze warunki, ale nie oto chodzi. Na Wojciecha idzie dziecko z np. crochnem na odział gdzie pełno infekcji, i na odziale lekarz prowadzący to pediatra przecież docent sama nie prowadzi pacjentów.Tylko w poradni osobiście lub prywatnie. Jak w ubiegłym roku trafiłam z Bartkiem na Wojciecha p. docent była na wyjeżdzie doczekać się jej nie mogłam. Infekcją się zainteresowali ,ale że jelita się sypią to już raczej nikogo nie interesowało. No i trudniej jest się teraz do niej dostać, jest bardziej zabiegana. Jedno trzeba oddać że to dobry fachowiec.

ODPOWIEDZ

Wróć do „zachodniopomorskie”