Dr Marek Kujawiak - Stargard Szcz.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
andzka
Początkujący ✽✽
Posty: 485
Rejestracja: 21 lut 2009, 07:47
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard Szcz.
Kontakt:

Dr Marek Kujawiak - Stargard Szcz.

Post autor: andzka » 15 mar 2009, 06:41

Jak już wiecie całkiem niedawno rozpoczeła się moja przygoda z CU. Lekarz rodzinny skierował mnie do Poradni Gastroenterologicznej przy stargardzkim szpitalu i tak trafiłam do dr Marka Kujawiaka. I bardzo się cieszę. Pan doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Bardzo szybko miałam kolonkę, po której podane leki uratowały mnie przed wycieńczeniem. Pan M. Kujawiak jest świetnym diagnostą (to opinia nie tylko moja). Jest to lekarz konkretny, rzeczowy, a przy tym miły. Może mam małe doświadczenie jeśli chodzi o choroby i lekarzy ale wizytami w poradni jestem zawsze mile zaskoczona. Panie pielęgniarki też zasługują na uznanie. Bardzo sympatyczne, grzeczne. Ludzi w poradni jest zawsze bardzo dużo (tych umówionych i nieumówionych) Czasami trzeba trochę zaczekać ale nikt nie wyjdzie bez uzyskania informacji czy pomocy. Przed badaniem, mimo że byłam już wykonczona, byłam skrępowana i przestraszona (pierwszy raz - wiadomo). Zostałam przyjęta i potraktowana w taki sposób, że skrępowanie i strach minęły zaraz po wejściu do gabinetu. Polecam, polecam, polecam!!!
Salofalk-wlewki, Asamax 500 - 3x2, remisja :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „zachodniopomorskie”