Szpitale w szczecinie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
xAniax
Początkujący ✽✽
Posty: 299
Rejestracja: 13 lis 2008, 21:31
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: :)

Szpitale w szczecinie

Post autor: xAniax » 21 lut 2009, 18:45

Nie wiem czy dobrze zamiescilam ten temat ale nie wiedizlam gdzie a tu wydaje najodpowiedniej. Chcialam zebycie powiedzieli mi ktore szptale waszym zdaniem sa w szczecinie najlepsze ale od 18 roku zycia.Ja za 2 lata bede musial sie przeniesc dla doroslych i nie wiem gdzie czy na Arkonska czy Unie.Powiedzcie jak to wygla ile osobowe sa sale czy w kazdej sali jest wc itp czy mile sa pielegniarki i lekarze czy jest czysto itp wiecie o co mi chodzi. Pewnie moja pani doktor mi poelci ktory szpital ale chcialabym znac wasze zdanie:) POZDRAWIAM:)
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 19:21 przez xAniax, łącznie zmieniany 2 razy.
xAniax

Dopóki walczysz jesteś zwyciężcą ! ! !

Awatar użytkownika
kineczkaa
Początkujący ✽✽
Posty: 465
Rejestracja: 07 cze 2006, 10:16
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szpitale w szczecinie

Post autor: kineczkaa » 22 lut 2009, 11:04

xAniax pisze:bede musial sie przeniesc dla doroslych i nie wiem gdzie czy na Wojciecha Arkonska czy Unie.
Już ci pisałam dwa razy, że szpital na Wojciecha jest tylko szpitalem dziecięcym... :suchy:

xAniax
Początkujący ✽✽
Posty: 299
Rejestracja: 13 lis 2008, 21:31
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: :)

Re: Szpitale w szczecinie

Post autor: xAniax » 22 lut 2009, 12:06

Kineczkaa ok juz poprawiam :wink:
xAniax

Dopóki walczysz jesteś zwyciężcą ! ! !

Awatar użytkownika
Marta27
Debiutant ✽
Posty: 26
Rejestracja: 06 maja 2009, 16:19
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szpitale w szczecinie

Post autor: Marta27 » 06 maja 2009, 16:53

Osobiście, po własnych doświadczeniach nie polecam Unii, może na Arkońskiej jest inaczej nie wiem, bo tam nie leżałam. Na Unii niezbyt czysto, toalety tylko na korytarzach. Podejście lekarzy do pacjenta pozostawia wiele do życzenia, szczególnie Pani profesor. Pielegniarki są ok. Sale są średnio 6 osobowe. Być może do czasu, kiedy Cię położą na dorosłych to się coś zmieni. Pozdrawiam.
Marta27

"I w ciężkiej chorobie tkwi dobro. Kiedy ciało słabnie, silniej czuje się duszę."- Lew Tołstoj

Bartplus
Debiutant ✽
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:49
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Koszalin

Re: Szpitale w szczecinie

Post autor: Bartplus » 26 maja 2009, 22:20

Witam,

Ja w zeszłym roku lądowałem na Unii dwa razy - za pierwszym razem zostałem przekazany z Koszalina ( o którym wolę nie wspominać), za drugim razem odmówiłem hospitaliacji w Koszalinie i poprosiłem o skierowanie na Unii. Za każdym razem w ciągu kilku dni odczuwałem poprawę. Nie mogę narzekać na leczenie, może rzeczywiście warunki nie są super, ale to nie hotel. Na pielęgniarki nie mogę narzekać, jak również na kontakt z lekarzem prowadzącym i samą Panią Profesor.
________________________________________
Asamax 3x1000 mg, Metypred 32 mg, Salofalk witaminki. W czwartym zaostrzeniu. Pozytywne nastawienie daje mi siłę. Nie mogę narzekać na przebieg choroby u siebie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „zachodniopomorskie”