Dr. Szymanowicz i Mokrzycka

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
aga 78
Debiutant ✽
Posty: 43
Rejestracja: 26 sie 2007, 09:37
Choroba: CU u rodzica
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Dr. Szymanowicz i Mokrzycka

Post autor: aga 78 » 31 sie 2007, 19:22

Wiecie coś na temat dr Szymanowicz i Mokrzyckiej. Szymanowicz zajmowała się nami w szpitalu a Mokrzycka wyznaczyła termin i skierowała na oddział. Sama mnie wiem do kogo mam iść na wizytę do poradni. Na Unii nawet mi nie są w stanie powiedzieć gdzie mam odebrać wyniki badania histopatologicznego i testów. Kazali przyjść za 2 tygodnie szukać jakiegoś lekarza i może on będzie wiedział gdzie są wyniki. Paranoja :cry:
AGA

ulusiek17
Początkujący ✽✽
Posty: 77
Rejestracja: 29 sie 2007, 22:14
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Re: Dr. Szymanowicz i Mokrzycka

Post autor: ulusiek17 » 31 sie 2007, 22:30

Dr szymanowicz jest ordynatorem na oddziale gastrologi dzieciecj na unii i wedlog mnie jest dobrym lekarzem prowadziłam mnie. Dr Mokrzycka rowniez mnie rpowadziła i tez byłam zadowolona. A wynik badani histopatologicznego musicie odebrac tam gdzie robiliscie ja robilam na uni jak lezalam i własnie wczoraj odebralam na oddziale u pielegniarek nie bylo problemu . pozdrawiam seredcznie i wierze ze bedzie dobrze dacie rade :*
Do CuDaków świat należy ;)

Awatar użytkownika
kineczkaa
Początkujący ✽✽
Posty: 465
Rejestracja: 07 cze 2006, 10:16
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Dr. Szymanowicz i Mokrzycka

Post autor: kineczkaa » 02 wrz 2007, 12:53

aga 78 pisze:Sama mnie wiem do kogo mam iść na wizytę do poradni.
Do poradni to do dr Mokrzyckiej z tego co wiem. Jak ja się tam leczyłam to dr Szymanowicz nie przyjmowała w poradni :neutral:

A co wiem na temat tych pań? Dr Szymanowicz może i dobrze leczy, ale zbyt miła to nie jest :razz:
Dr Mokrzycka jest miła ale z tego co pamiętam jest tylko pediatrą [hmm no moze cos sie po dwoch latach zmienilo?] :wink:

Na Unii szpital może i dobry. Chodzi mi tu o budynek hehe. Nowy oddział, dużo urządzeń do badań [nie trzeba jezdzic do innego szpitala zeby zrobic badanie] :roll:

Ja lecze sie na Wojciecha, szpital moze nie jest w takim stanie jak na Unii, ale jestem tu ze względu na lekarkę, dlatego polecam doc Bulse i szpital na Wojciecha :mrgreen: :razz:

Mniejszy szpital, mniej zamieszania ^^
A po wyniki to na oddział.

lucypah
Początkujący ✽✽
Posty: 399
Rejestracja: 08 wrz 2006, 15:49
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: stargard

Re: Dr. Szymanowicz i Mokrzycka

Post autor: lucypah » 02 wrz 2007, 17:20

kineczkaa pisze:Dr Szymanowicz może i dobrze leczy, ale zbyt miła to nie jest
hehe, wiem cos na ten temat, fakt dobrze leczy, ale w stosunku do dzieci.... to raczej nie polecam ;p
kineczkaa pisze:Dr Mokrzycka jest miła ale z tego co pamiętam jest tylko pediatrą [hmm no moze cos sie po dwoch latach zmienilo?]
nom, kontakt ma dobry, ja tam nie narzekalem, przynajmniej nie ukrywala niczego, wg mnie Mokrzycka bardziej sie stara, czesciej mozna ja zastac pod tel( a moze mialem tylko farta, no nie wiem)
kineczkaa pisze:Na Unii szpital może i dobry. Chodzi mi tu o budynek hehe. Nowy oddział, dużo urządzeń do badań [nie trzeba jezdzic do innego szpitala zeby zrobic badanie]
jak dla mnie to duzy atut, z tym nie ma problemow

ulusiek17
Początkujący ✽✽
Posty: 77
Rejestracja: 29 sie 2007, 22:14
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Re: Dr. Szymanowicz i Mokrzycka

Post autor: ulusiek17 » 02 wrz 2007, 19:27

kineczkaa pisze: dr Szymanowicz nie przyjmowała w poradni

tego też nie jestem pewna, ale wiem że przyjmuje prywatnie w jakiejs poradni

lucypah mam pytanie a gdzie ty się teraz leczysz u jakiego lekarza.. ?? bo ja mam mały problem skonczyłam 18 lat pare dni temu i z racji tego nie moge już isc do dr. Mokrzyckiej ani dr. Szymanowicz ktore mnie prowadzily bo sa pediatrami pozdrawiam :) :*
Do CuDaków świat należy ;)

Awatar użytkownika
dota
Początkujący ✽✽
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:58
Choroba: CD u dziecka
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

dr. Szymanowicz

Post autor: dota » 04 wrz 2007, 12:13

też nie polecam , Bartkowi CD nie zdiagnozowała. Leczyła go przez rok, przyjemna jet tylko na wizytach prywatnych. Jedynie co na Unii jest dobre to warunki. Dr. Mokrzycka jeśli ma specjalizacje gastrologa to od niedawna. POlecam dr. Bulse to w Szczecinie jedyny dobry specjalista dla dzieci. Przyjmuje w poradni na Wojciecha i prywatnie. Jak źle się dzieje to i z poradnią, szpitalem i wizytami prywatnymi nie ma problemu.

Awatar użytkownika
bati91
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 24 lut 2008, 13:32
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Nowogard
Kontakt:

Re: Dr. Szymanowicz i Mokrzycka

Post autor: bati91 » 24 lut 2008, 16:04

Na mnie "wyrok" zapadł w poprzednim tygodniu :( Wróciłem właśnie z oddziału gdzie tym razem prowadziła mnie Dr Szymanowicz Endoskopia, Kolonoskopia i 100 innych podobnych badań i napis na wypisie CD. Heh od 2 lat mam problemy z jelitami ale ciągle podejrzewano u mnie IBS tak stwierdziła Dr Mokrzycka bo to ona mną kieruje! Cóż moge powiedzieć na jej temat Pani mokrzycka jest naprawdę miła i ciepłą osobą bo to także ważne u doktora. Myślę ,że jest dobrym lekarzem. Dzięki niej bylem ponad rok w stanie remisji! No ale cóż 15 dni tem trafiłem na oddział :smutny: Tam prowadziłam mnie Dr Szymanowicz, ponieważ Pani Mokrzycka była na urlopie! I fakt faktem Pani ordynator ma słabe dni i to idzie zdecydowanie odczuć! Ale na sam koniec prosi na rozmowe i wytłumaczyła mi z czym bede się zmagał do końca życia! Myślę ze Oddział gastrologii dziecięcej na Unii Lubelskiej jest odpowiednim miejscem na przywitanie remisji! :!: Aktualnie muszę psychicznie dojrzeć do wiadomości życia z CD! Pozdrawiam
Życie to nie bajka, nie da się go tak po prostu opowiedzieć...

xAniax
Początkujący ✽✽
Posty: 299
Rejestracja: 13 lis 2008, 21:31
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: :)

Re: Dr. Szymanowicz i Mokrzycka

Post autor: xAniax » 04 lut 2009, 15:24

A ja wam musze powiedziec ze dr.Szymanowicz jest najlepsza lekarką jaką spotkałam. Własnie ta pani doktor mnie zdiagnozowala(CD i wiele innych paskudztw) ,gdzie w mojej miejscowosci przez pare ladnych lat mowili ze to nerwowy rocznik.Dr. Szymanowicz jest naprawde dobrą specjalistką i miłą osobą. POZDRAWIAM.:) :wink:

[ Dodano: 03-04-2009 ]
Witam .Juz raz sie wypowiadalam na temat ale powiem jeszcze raz. Pani doktor Szymanowicz i Mokrzycka to naprawde dobrzy specjalisci.Jeszcze bardzo dobra lekarka jest pani Zalewska ktora jest od niedawna na unii.Jest bardzo mila i dokladna. Kazdy jest inny ale sa naprawde jak dla mnie NAJLEPSI:)
xAniax

Dopóki walczysz jesteś zwyciężcą ! ! !

Grześ
Początkujący ✽✽
Posty: 133
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:21
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Dr. Szymanowicz i Mokrzycka

Post autor: Grześ » 01 lut 2010, 19:00

Czy dr Mokrzycka przyjmuje prywatnie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „zachodniopomorskie”