Czy kogos leczy pani Dr Wierzbicka ze Szczecina??

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nieszka
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2006, 20:47
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Czy kogos leczy pani Dr Wierzbicka ze Szczecina??

Post autor: Nieszka » 31 mar 2009, 10:31

Niestety ja mam mieszane uczucia co do prof Marlicza.. Robił mi endoskopię 2 razy i upierał się przy celiakii. Okazało się że mam Crohna i rok na diecie bezglutenowej psu w doookę :(
Osobiście uważam, że nie ma lepszego szpenia niż dr Niedzielin z Arkońskiej. Wielkie serducho i łeb jak sklep :D
chora od 1998, zdiagnozowana prawidłowo w 2004 i już od końca 2006 stała remisja :D

Awatar użytkownika
Nieszka
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2006, 20:47
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Czy kogos leczy pani Dr Wierzbicka ze Szczecina??

Post autor: Nieszka » 31 mar 2009, 10:52

Pewnie :)
Dr Gibaszka też miło wspominam z pobytów w szpitalu. Bardzo zaangażowany. Cały personel zresztą bardzo fajny :D
chora od 1998, zdiagnozowana prawidłowo w 2004 i już od końca 2006 stała remisja :D

Awatar użytkownika
gosia2609
Debiutant ✽
Posty: 45
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Re: Czy kogos leczy pani Dr Wierzbicka ze Szczecina??

Post autor: gosia2609 » 22 lis 2010, 12:37

Witam wszystkich :wink: ja dzisiaj dzwoniłam do pani Dr.Wierzbickiej mam wizytę prywatną 30 listopada......nie wiem co mi poradzi.Choruję rok i jeszcze nie jestem pod opieką gastrologa.....wierzycie.Listopad to chyba ciężki dla nas okres :smutny: bo czuję się osłabiona.Napiszę Wam Kochani za tydzień jak tam po wizycie :roll: Pozdrawiam pa

ela37
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 12 mar 2010, 18:28
Choroba: CU u rodzica
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy kogos leczy pani Dr Wierzbicka ze Szczecina??

Post autor: ela37 » 09 sty 2011, 23:13

witajcie , moje dzieci 15 lat i 10 lat leczą się w szpitalu na ul. Wojciecha , a lekarz jaki się trafi na przyjęciu to taki jest , ordynator to dr, Bulsa , ona nad wszystkim ,,czuwa,, dobrze jest mieć jednego lekarz ale , ale jak to zrobić może ktoś poradzi
ela37

ODPOWIEDZ

Wróć do „zachodniopomorskie”