Dobry lekarz w Szczecinie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
betka44
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2012, 20:47
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Dobry lekarz w Szczecinie

Post autor: betka44 » 15 sty 2012, 21:42

:?: Witam
Właśnie zapisałam się na forum. Choruję od wielu lat (CU), ale pewną diagnozę mam dopiero od 2010, po tym jak spędziłam ponad miesiąc w szpitalu z ciężkim rzutem ( końskie dawki sterydow, antybiotyki, imuran, odżywianie pozajelitowe itd.), było kiepsko, ale na szczęście wyszłam z tego w całości. Dochodziłam do siebie ponad rok ( głównie z powodu działań ubocznych sterydów i imuranu! Obecnie jest nieźle: 3x3 asamax, pentaza i mutaflor. Nie mam zamiaru brać już doustnie ani sterydów ani imuranu. W przypadku zaostrzenia czeka na mnie zakupiony w Niemczech BUDENOFALK. Szukam kontaktu z osobami ze Szczecina i okolicy. Lekarzy w Szczecinie poznałam już wielu, czekam na Wasze opinie. Życzę zdrowia. Pozdrawiam.
Betka
betka

betka44
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2012, 20:47
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dobry lekarz w Szczecinie

Post autor: betka44 » 16 sty 2012, 00:48

Dzięki za opinię. Ja leżałam na Arkońskiej, ponoć miałam zajęte wtedy całe jelito grube. Pentasa oczywiscie w czopkach. Właśnie trafiłam ostatnio do dr Jaroszewicz i też myślę, że to bardzo dobry lekarz. Pewnie przy niej zostanę :-)

betka44
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2012, 20:47
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dobry lekarz w Szczecinie

Post autor: betka44 » 16 sty 2012, 13:47

Witaj Justam
Rzeczywiscie na Arkońskiej terminy są szybciej, opieka jest niezła. Ja postanowiłam zmienić lekarza po wizycie w Warszawie u prof Rydzewskiej, zaproponowała inny sposób leczenia, droższy, ale mający mniej skutków ubocznych. Pozdrawiam Betka :-)

betka44
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2012, 20:47
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dobry lekarz w Szczecinie

Post autor: betka44 » 21 sty 2012, 19:11

Na stałe asamax, pentaza, mutaflor, a w przypadku zaostrzenia BUDENOFALK, jest to preparat dojelitowy( bardzo łatwo go aplikowac), zawiera sterydy, ale działające miejscowo. Jest dostepny w aptekach niemieckich, niestety drogi, opakowanie na 4 tygodnie kosztuje około 200 euro. Ponoć można go zamówić przez polską aptekę, można też postarać się o refundację. Ja kupowalam w Niemczech na polską receptę. :-)

betka44
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2012, 20:47
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dobry lekarz w Szczecinie

Post autor: betka44 » 22 sty 2012, 12:08

Pentasa w czopkach, budenofalk w piance. Obecnie remisja!

betka44
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 15 sty 2012, 20:47
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dobry lekarz w Szczecinie

Post autor: betka44 » 22 sty 2012, 23:40

Mam nadzieję na długą remisję, długo dochodziłam do siebie po ostatnim mega-zaostrzeniu. Przez wiele lat chorowałam w miarę spokojnie, ale przekonałam się, że może być i bardzo kiepsko. Tobie też życzę długiej, nieustającej remisji. :-)

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
Posty: 662
Rejestracja: 11 lip 2013, 11:32
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Re: Dobry lekarz w Szczecinie

Post autor: Luki36 » 31 lip 2013, 11:33

Byłem u Wojciecha Marlicza. Fakt tylko na jednej wizycie dopiero. Przyjemny , sympatyczny (oczywiście najwazniejsze by był skuteczny, ale podejście do pacjenta też się liczy). Koszt spory - 150 zł. Poczekam na efekty i potem sie wypowiem jeszcze.

Leszek Juźwiak - spokojny, sympatyczny. Kiedys mi fajnie podleczył żołądek i dwunastnice. Gastroskopię u niego kiedys z 2 razy robiłem - badanie robił całkiem spoko.
Aha, dawno temu zdjagnozował u mnie na podstawie objawów+wypisu CU (mimo, że wcale tak naprawdę nie wynikało,że to to - także jest skuteczny (choć wówczas w niego nie wierzyłem ).

W Świnoujściu dobrych gastrologów brak. Juźwiak kiedys przyjeżdżał do Świnoujścia prywatnie, ale od pewnego czasu i on odpuścił sobie naszą wysepkę ;-)
Na razie, bez leków

Olcia24
Początkujący ✽✽
Posty: 125
Rejestracja: 18 paź 2011, 20:41
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: k.Słupska
Kontakt:

p. dr AGNIESZKA LEWOSIUK

Post autor: Olcia24 » 31 lip 2013, 20:59

wiecie co, ja mieszkam w okolicy slupska (pomorskie) i ostatnio lezalam w szczecinie na unii lubelskiej, tez choruje na cu. maialam okropny rzut choroby, a tu u mnie, leczono mnie przeciwbolowymi i psychotropami...pojechalam na wlasna reke do szczecina i okazalo sie ze tam jest moj drugi dom, przyjeto mnie bardzo ciepłlo milo i od razu wiedzieli co mi jest. postawli na nogi tak jak ciebie Beatko44 sterydami czopami wlewkami z hydrokortyzonu, tyle ze zamiast imuranu, biore merkaptopuryne bo tamtego nie tolerowalam.
MUSZE TO NAPISAĆ BO Jesli moge cos poradzić --to jest pewna cudowna lekarka w tamtejszym szpitalu -dr Agnieszka Lewosiuk!!!! Zna sie na naszych chorobach, rozmawia rzeczowo i jest bardzo sympatyczna!!! Nie ocenia ludzi z gory. Wie co znaczy ból. A ja osobiscie pierwszy raz spotkałam sie z tym aby lekarz przychodził, sam, bezinteresownie pytając, czy juz lepiej, czy cos trzeba, jak sie czuję!!!! Byłam w szoku (miłym)!!! Cud lekarz, takiego tylko mozna sobie wymarzyć. Dodam ze nie ma pryw gabinetu! :wink:

Katarzyna
Początkujący ✽✽
Posty: 187
Rejestracja: 03 gru 2008, 19:20
Choroba: CU
województwo: lubuskie
miasto: Krosno Odrzańskie
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: Dobry lekarz w Szczecinie

Post autor: Katarzyna » 07 maja 2015, 22:01

szukam dobrego specjalisty w Szczecinie. Widzę że wątek obumarł ale może uda się go wskrzesić :)

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
Posty: 662
Rejestracja: 11 lip 2013, 11:32
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Re: Dobry lekarz w Szczecinie

Post autor: Luki36 » 16 lut 2016, 10:38

Katarzyna pisze:szukam dobrego specjalisty w Szczecinie. Widzę że wątek obumarł ale może uda się go wskrzesić :)
Wojciech Marlicz wydaje się całkiem wporzo! :roll:
Na razie, bez leków

ODPOWIEDZ

Wróć do „zachodniopomorskie”