Leczenie i Badania
-
- Subfora
- Statystyki
- Ostatni post
-
-
Badania
Te miłe i te mniej przez nas lubiane, ale konieczne. Pytania, porady, uwagi
Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy
Subfora: Interpretacja wyników, Diagnostyka -
Tematy: 1261
Posty: 12950 -
Ostatni post
Re: Pomóżcie z wynikami i dal…
autor: Duonefril Wyświetl najnowszy post
03 cze 2025, 23:10
-
-
-
Leki
W odpowiednich podforach piszemy o lekach, jakie stosujemy i jak stosujemy oraz o skutkach ubocznych
Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy
Subfora: Leki Biologiczne i Leki w Fazie Badań Klinicznych, Sterydy, Niesteroidowe Leki Przeciwzapalne, Leki Immunosupresyjne, Środki Przeczyszczające, Leki Niezwiązane Bezpośrednio z NZJ, Suplementy, Inne, Szczepienia -
Tematy: 1688
Posty: 25386 -
Ostatni post
Re: Opatrunek na blizny
autor: karatfvj Wyświetl najnowszy post
10 cze 2025, 11:44
-
-
-
Operacja
Leczenie chirurgiczne mimo postępu i rozwoju leków biologicznych nadal jest ważną opcją leczenia, często wykorzystywaną w połączeniu z innymi terapiami medycznymi. W tym dziale dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą. Bo niestety niezależnie od leczenia wiele osób chorych na NZJ w pewnym momencie swojego życia potrzebuje operacji.
Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy
Subfora: Leczenie operacyjne, Zabiegi Medyczne, Stomia i J-pouch -
Tematy: 492
Posty: 8438 -
Ostatni post
Re: Opracja resekcji fragmenu…
autor: karatfvj Wyświetl najnowszy post
10 cze 2025, 11:42
-
-
-
Rehabilitacja
Rehabilitacja jest dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta jest też procesem, który stawia Nas na nogi. Wszelkie rady, doświadczenia, przeżycia czy adresy mile widziane.
Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy
Subfora: Rehabilitacja Pooperacyjna, Rehabilitacja Niezwiązana z NZJ, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podlaskie, podkarpackie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, -poza Polską- -
Tematy: 2
Posty: 29 -
Ostatni post
Re: Rehabilitacja po operacji…
autor: Pan_Klocek Wyświetl najnowszy post
29 paź 2020, 11:43
-
-
-
Leczenie Żywieniowe
O żywieniu pozajelitowym i dojelitowym w nzj i nie tylko
Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy
Subfora: Żywienie Pozajelitowe, Żywienie Dojelitowe, Inne Tematy Bezpośrednio Związane z Leczeniem Żywieniowym -
Tematy: 139
Posty: 2387 -
Ostatni post
Re: Żywienie dojelitowe w war…
autor: meso Wyświetl najnowszy post
24 kwie 2025, 20:24
-
-
-
Diety
Pytania i odpowiedzi na temat diety
Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy
Subfora: Diety w NZJ, Produkty Spożywcze w NZJ, Dietetycy, Przepisy kulinarne -
Tematy: 753
Posty: 14743 -
Ostatni post
Zatrudnij hakera! (https://t.…
autor: kirillgena6 Wyświetl najnowszy post
13 cze 2025, 13:18
-
-
-
Leczenie Niekonwencjonalne na Własne Ryzyko!
Niekiedy w pewnym momencie żmudnego leczenia, mamy dość i szukamy innej pomocy czy rady. Tutaj możemy opisać swoje doświadczenia w tej kwestii. Chcemy także przypomnieć wszystkim korzystającym z tego, działu, aby zachowali zdrowy rozsądek i nie zapomnieli, że nic nie zastąpi BADAŃ i LEKÓW.
Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy
Subfora: Ziołolecznictwo, Inne -
Tematy: 172
Posty: 2086 -
Ostatni post
Dysbioza/sibo
autor: PiotrHNX Wyświetl najnowszy post
26 maja 2025, 10:55
-