Przejdź do treści

Spotkanie w Krakowskiej Piekarni 7 marca 2020

Oddział Małopolski „J-elity” serdecznie zaprasza na Spotkanie w Piekarni, które odbędzie się w sobotę 7 marca o godz.15.00.
Jeżeli chcesz choć przez chwilę (trwającą ok. 3h;) poczuć się jak prawdziwy piekarz to spędź z nami popołudnie w Piekarni Henpol na ul. Gromadzkiej 24c w Krakowie.

Robert Jamróz oprowadzi nas po jednej z najstarszych krakowskich piekarni, zdradzi tajniki sztuki piekarniczej, posłuchamy opowieści o chlebie, pozagniatamy chałki i precelki, a na koniec w profesjonalnym piecu upieczemy nie tylko chleb, ale także pizzę (również w wersji bezglutenowej).

Oczywiście na miejscu czeka nas degustacja samodzielnie wykonanych wypieków. Będzie rodzinnie (wielopokoleniowo!), kreatywnie i smacznie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekajcie ze zgłaszaniem się, pisząc w tej sprawie na adres e-mail: oddzial.malopolski@j-elita.org.pl

W zgłoszeniu KONIECZNIE nadmieńcie o ewentualnych ograniczeniach dietetycznych.

Dziękujemy Panom Pawłowi i Piotrowi Kusiewiczom, właścicielom piekarni Henpol, za życzliwość i serce otwarte dla pacjentów z NZJ.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!