Przejdź do treści

Specjalna promocja na produkty firmy Pharmabest tylko dla członków „J-elity”!

 

Na rozpoczęcie sezonu letniego do zamówień złożonych w dniach 5-19 lipca 2024 przez członków Towarzystwa J-elita, Pharmabest doliczy dodatkowy rabat w wysokości 10% na wszystkie produkty firmy. Wystarczy podczas składania zamówienia podać hasło „LATO”. Rabat łączy się z innymi promocjami.

Zamówienia:

tel. 22 404 94 10lubmail: biuro@pharmabest.pl

*W treści maila należy podać swoje dane teleadresowe potrzebne do wysyłki, preferowany sposób płatności (przelew/pobranie) oraz liczbę opakowań.

Pozostałe informacje:

Promocja na pierwsze zamówienie „Starter”*:
– każdemu członkowi Towarzystwa J-elita przysługuje możliwość zamówienia 2 opakowań saszetek Vivomixx® 450 w cenie 62zł/opakowanie

– przy zamówieniu więcej niż 2 opakowań, cena każdego kolejnego wyniesie 68 zł/opakowanie

– do zamówienia zostanie doliczony koszt transportu

– każdy klient może zakupić „Starter” tylko raz! (Oferta dotyczy tylko członków „J-elity” z opłaconymi składkami, którzy nie składali jeszcze zamówienia w Pharmabest)

Kolejne zamówienia*:
Osoby, które już skorzystały z promocji na pierwsze zamówienie mogą zakupić kolejne opakowania poliprobiotyku Vivomixx® 450 mld w saszetkach za 68 zł/opakowanie + koszt wysyłki. Kod J-elita jest taki sam, jak ten, który otrzymali Państwo na pierwsze zakupy i jest on na stałe do Państwa przypisany.

Z uwagi na szczególne wymagania przechowywania produktu Vivomixx®, wysyłki ze sklepu są realizowane od poniedziałku do czwartku przy temperaturze powietrza poniżej 25 st. Celsjusza.

 

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji?

Kod promocyjny J-elita oraz wszelkie potrzebne informacje można uzyskać wysyłając zapytaniena adres mailowy biuro@j-elita.org.pl.

 

*Powyższe ceny obowiązują do końca lipca 2024.

UWAGA! Polskie Towarzystwo Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita „J-elita” nie sprzedaje probiotyku Vivomixx®. Dystrybutorem na Polskę probiotykuVivomixx® jest firma Pharmabest!

Więcej informacji o probiotykuVivomixx® znajdziecie Państwo na stronie.

 

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!