Przejdź do treści

Piknik rodzinny z Alpakami w Warszawie 03.06.2023 r.

Oddział Mazowiecki Towarzystwa „J-elita”
zaprasza na
rodzinny piknik z okazji Światowego Dnia NZJ oraz Dnia Dziecka!

GDZIE: ALPAKI WAWERSKIE (ul. Mozaikowa 31b)

KIEDY: 3 CZERWCA 2023 (sobota)

START: 12.00

WSTĘP:  ZA DARMO!

Serdecznie zapraszamy Członków Oddziału Mazowieckiego Towarzystwa „J-elita” na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 03.06.2023 r. w Warszawie, w malowniczym miejscu o pięknej nazwie Alpaki Wawerskie (ul. Mozaikowa 31b). Rozpoczynamy o godzinie 12.00. Przewidywany czas spotkania około 4 godzin. 

Specjalnie dla dzieci i młodzieży zaplanowaliśmy spotkanie z Alpakami. Są to spokojne, urocze i ciekawskie zwierzęta otwarte na człowieka. Podczas spotkania będzie można nakarmić zwierzaki, pogłaskać, dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na ich temat oraz zrobić sobie niezapomniane zdjęcia. Razem z tymi cudownymi zwierzętami pójdziemy na spacer do pobliskiego lasu. 

Oprócz alpak w zagrodzie będzie można zobaczyć także pawie królewskie, bażanty, przepiórki, króliki, kury i pieski.

To jednak nie koniec atrakcji. Dla uczestników planujemy zorganizować ognisko i grilla. Jedzenie na grilla zapewnia Stowarzyszenie. Można również przywieźć własny prowiant. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają członkowie Towarzystwa „J-elita” z opłaconą bieżącą składką. Impreza ma charakter kameralny i zamknięty. Zapraszamy wszystkich chorych na NZJ wraz z rodzinami, w szczególności dzieci i młodzież.

Gwarantujemy niezapomniane emocje i wspaniałą zabawę. Ze względu na organizowany catering prosimy o potwierdzenie przybycia najpóźniej do dnia 28 maja 2023.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: oddzial.mazowiecki@j-elita.org.pl z podaniem liczby osób i wieku uczestników (w przypadku dzieci).

Uczestników spotkania prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Alpakarni (pdf).

fot. Alpaki Wawerskie

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!