Przejdź do treści

Zapraszamy dorosłych pacjentów z NZJ do wypełnienia ankiety nt. przejścia z opieki pediatrycznej do opieki dla dorosłych

W imieniu śląskich gastroenterologów dziecięcych z Oddziału Gastroenterologii i Hepatologii Dzieci  w Szpitalu Klinicznym  nr 1 w  Zabrzu  oraz  Oddziału Gastroenterologii i Pediatrii  w GCZD  w Katowicach chcielibyśmy bardzo zaprosić wszystkich dorosłych pacjentów z nieswoistą chorobą zapalną jelit do wypełnienia anonimowej ankiety. Dotyczy ona oceny procesu przekazania pacjenta z nieswoistą chorobą zapalną jelit z opieki pediatrycznej do opieki dla dorosłych.

Pracując na co dzień z dziećmi z nieswoistą chorobą zapalną jelit widzimy jakim stresem jest dla naszych pacjentów  zmiana ośrodka i lekarza prowadzącego. Chcielibyśmy ten proces poprawić i sprawić, że stanie się on bardziej przyjazny dla pacjenta.

Dlatego prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, by móc poznać Państwa problemy i opinie.  Mamy nadzieję, że opracowanie wyników pozwoli na wyciągnięcie istotnych z punktu widzenia pacjenta wniosków i podjęcie działań naprawczych.

Ankietę można wypełnić online

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!